Szalony pomysł fana Call of Duty. Odtwarza mapę w Minecraft

Pewien sympatyk Call of Duty Warzone pochwalił się na łamach Reddita rozpoczęciem swojego szalonego projektu. Z uwagi na nostalgię wobec mapy Verdansk, postanowił odtworzyć ją w Minecraft. Skala przedsięwzięcia piorunuje.

Bywa, że gry komputerowe wzbudzają w nas sporą dawkę nostalgii. Tak samo było w przypadku pewnego użytkownika Reddita, który spędził wiele czasu grając w Call of Duty: Warzone. To właśnie tam po raz pierwszy zetknął się z aktualnie wycofaną mapą Verdansk, którą postanowił odtworzyć w Minecrafcie.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

Ambitny projekt fana Call of Duty

Minecraft to gra, która pozwala uwolnić najbardziej skryte pokłady kreatywności. Tym razem udowadnia to użytkownik Reddita kryjący się pod pseudonimem Miffydsi. Ten na sekcji forum poświęconej Call of Duty Warzone postanowił podzielić się swoim szalonym projektem, mającym na celu odtworzenie mapy Verdansk.

Verdansk to aktualnie niedostępna w grze mapa, która była pierwszą areną pojedynków po premierze gry. Z tego powodu wiele osób, które wówczas grały w Warzone, wspomina ją z dawką nostalgii. Jej główną zaletą był balans pomiędzy otwartymi, a zamkniętymi przestrzeniami. Wzorowano ją na pewnym ukraińskim mieście.

Verdansk powróci do gry?

Pierwotna mapa obowiązywała w grze przez długi czas, aby wraz z pewną aktualizacją zostać zastąpiona przez Calderę. Choć fani regularnie stosują prośby do Activision z prośbą o chociaż okresowe przewrócenie Verdanska, twórcy pozostają głusi na prośby. To jednak może się zmienić już w 2023 roku, wszak zgodnie z nieoficjalnymi informacjami mapa może pojawić się w Warzone 2.0.

Jeśli informacje nie okażą się prawdziwe, pozostaje mieć nadzieję, że Redditor zdoła dokończyć swój projekt. Może to będzie sposób, który pozwoli na odwiedzenie mapy po raz kolejny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.