Gry do zgarnięcia za darmo. Świąteczna promocja Epic Games

Okres Świąt Bożego Narodzenia po raz kolejny okaże się korzystny dla graczy, którzy wypatrują na horyzoncie okazji do zgarnięcia nowych gry. Interesującą akcję promocyjną, kolejny rok z rzędu, zapowiedziało Epic Games Store.

Trzeba przyznać, że często "za darmo" to najlepsza cena. Już wkrótce Epic Games Store zaproponuje taką graczom. Wszystko za sprawą nadchodzącej promocji świątecznej, w ramach której użytkownicy platformy dostaną okazję do zgarnięcia wielu darmowych gier. Dodatkowo przyznany zostanie kupon rabatowy, który pozwoli na zakupienie wymarzonych tytułów w okazyjnej cenie.

Zobacz wideo "Furman" z Lecha Poznań triumfatorem Ekstraklasa Games

Okazje na Epic Games Store

Okres Świąt Bożego Narodzenia to także okres licznych wyprzedaży. Na powtórzenie akcji z ubiegłych lat zdecydowało się Epic Games Store, które po raz kolejny zaoferuje graczom wiele okazji. Ci staną zarówno przed możliwością zakupienia wymarzonych tytułów za niższą cenę, jak i dostania zupełnie darmowych gier.

Akcja rozpocznie się już 15 grudnia i potrwa do 5 stycznia 2023 roku. W tym czasie przygotowano cztery główne atrakcje: ogólne przeceny, kupon zmniejszający cenę wybranego tytułu o 25%, możliwość uzyskania darmowych przedmiotów kosmetycznych, a także 15 darmowych gier. Konkretne tytuły nie są jeszcze znane.

Pokemon Scarlet & VioletGracze skarżą się na nowe Pokemony. Twórcy nie widzą problemu

Darmowe gry na Epic to nie nowość

Epic Games Store zapisało się w świadomości graczy jako platforma, która oferuje najwięcej darmowych gier. Te udostępniane są cyklicznie. Zazwyczaj są to pomniejsze tytuły, zaś samo działanie jest sposobem twórców do przyciągnięcia nowych użytkowników. Trzeba przyznać, że konkurencji w postaci Steama, GOG lub innych sklepów nie brakuje.

Pośród mniej znanych tytułów nie brakuje jednak perełek. Najbardziej popularnym tytułem rozdanym przez Epic było zdecydowanie Grand Theft Auto V. W ostatnim czasie gracze mogli zaś zabezpieczyć Star Wars: Squadrons.

Star Wars: SquadronsStar Wars: Squadrons za darmo. Gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen

Więcej o: