Star Wars: Squadrons za darmo. Gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen

Star Wars: Squadrons to jedna z najnowszych gier nawiązujących do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tytuł jest aktualnie możliwy do zdobycia zupełnie za darmo dla wszystkich użytkowników Epic Games Store.

Jeśli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen, tej oferty nie możecie ominąć. Platforma Epic Games Store udostępniła możliwość zdobycia zupełnie za darmo gry Star Wars: Squadrons. Tytuł osadzony w kultowym uniwersum stworzonym przez Lucasa pozwoli graczom poczuć się niczym pilot pojazdu kosmicznego.

Zobacz wideo Oto najpopularniejsze konsole w historii. Nintendo rządzi, ale zwyciężył ktoś inny [TOPtech]

Gra zupełnie za darmo

Jak się okazuje, Black Friday to nie tylko okazja do zgarnięcia gier i sprzętu w atrakcyjnych cenach, lecz także udaje się to zrobić za darmo. Udowadnia to najnowsza oferta platformy Epic Games Store, w ramach której wszyscy mogą odebrać własny egzemplarz Star Wars: Squadrons bez płacenia ani grosza.

W rzeczywistości to nie tylko darmowa gra, lecz także świetna promocja. Squadrons pojawiło się bowiem na sklepowych półkach zaledwie dwa lata temu. Tytuł nie jest jednak klasyczną grą Gwiezdnych Wojen, która pozwoli wykazać się umiejętnościami posługiwania się mieczem świetlnym. Orężem jest bowiem jeden ze statków Imperium lub Nowej Republiki.

Pokemon Scarlet & VioletRekordowe Pokemony. Nintendo chwali się wynikami sprzedaży nowych gier

Jak odebrać grę za darmo?

Odebranie darmowego egzemplarza Star Wars: Squadrons jest niezwykle proste. Wystarczy utworzyć lub zalogować się na wcześniej posiadane konto Epic Games Store. Następnie przejść do sekcji sklep, aby dokonać odbioru bezpłatnej gry w widocznej planszy. Czas na pozyskanie gry mija 1 grudnia o godzinie 17:00.

GTA 6 może pojawić się w 2024 roku. Tak wynika z dokumentu Microsoftu

Więcej o: