Neymar i Pogba postaciami w Call of Duty. Są pierwsze zdjęcia

Neymar, Pogba czy Messi - te gwiazdy piłki nożnej pojawią się w Call of Duty: Modern Warfare 2. Wyciekłe zrzuty ekranu przedstawiają ich wygląd. Trzeba przyznać, że są całkiem podobni.

Choć premierę Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowano na ostatni piątek października, Activision jeszcze przed trafieniem gry na półki rozpoczęło przygotowania do licznych akcji marketingowych. Jednym z pomysłów na dotarcie do szerszego grona graczy ma być współpraca ze sportowcami. Dzięki temu do gry trafią awatary łudząco podobne do piłkarzy - Neymara, Pogby oraz Messiego.

Zobacz wideo Zarządzanie e-sportem. Dzień z życia studenta

Piłkarze zawitają do Call of Duty: Modern Warfare 2

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 2 szykują akcję, która ma za zadanie zdobycie uwagi sympatyków piłki nożnej. Zgodnie z przeciekami, Activision zamierza dodać do gry skórki operatorów - czyli grywalnych postaci - które mają przypominać popularnych piłkarzy. Dotychczas na liście wymieniono Messiego, Neymara oraz Pogbę. Postacie ostatniej dwójki pojawiły się już w sieci, również w ramach przecieku.

Kolejne informacje od branżowych insiderów sugerują jednak, że to nie jedyne nazwiska. W grze bowiem odnaleziono pliki, które nawiązują do zawodników Juventusu czy Paris Saint-Germain.

CoD: MW2 zachwyca

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowana jest na piątek, 28 października. Jednak już tydzień wcześniej gracze otrzymali dostęp do gry za sprawą kupienia droższej edycji, oferującej możliwość zagrania siedem dni przed innymi. Tytuł nie oferował wówczas pełnej funkcjonalności, a wyłącznie fabularny tryb jednoosobowy.

Uwagę graczy zwrócił ogromny realizm i odwzorowanie szczegółów, zwłaszcza w przypadku planszy nawiązującej do Amsterdamu. W sieci pojawiły się liczne porównania. Te zdecydowanie cieszą oko i robią wrażenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.