Gratka dla fanów PlayStation. Harry Potter trafi do oferty

LEGO Harry Potter Collection czy Nioh 2 - darmowe gry udostępnione w ramach listopadowej oferty PS Plus Essential robią wrażenie. To dobra okazja, aby zgarnąć kilka tytułów i umilić sobie długie, jesienne wieczory.

Jeśli posiadasz PlayStation i brakuje ci interesujących gier do ogrywania w długie, jesienne wieczory, warto zainteresować się listopadową ofertą PS Plus Essential. W ramach subskrypcji gracze otrzymają trzy interesujące tytuły, w tym LEGO Harry Potter Collection oraz Nioh 2.

Zobacz wideo Zarządzanie e-sportem. Dzień z życia studenta

Listopadowa oferta robi wrażenie

Subskrybenci PlayStation Plus otrzymają w listopadzie trzy naprawdę konkretne tytuły. Pierwszym z nich jest druga część Nioh, czyli wymagająca gra z gatunku soulslike. W ramach tytułu wcielamy się w samuraja, który podróżuje po Japonii walcząc z demonami. Tytuł jest przyjemny dla oka, a jednocześnie wyjątkowo wymagający.

Jeśli podchodzicie do gier wyłącznie z celem odstresowania, nieco bardziej zainteresować mogą was dwie kolejne pozycje: LEGO Harry Potter Collection. To tytuł, który znakomicie sprawdzi się także dla młodszych odbiorców. Uzupełnienie stanowi zaś kosmiczna gra niezależna, Heavenly Bodies.

PlayStation Plus w trzech różnych planach

Subskrypcja PlayStation Plus, choć jej zakup jest opcjonalny, wydaje się zupełnie niezbędnym narzędziem dla wszystkich posiadaczy konsoli PlayStation. Usługa zapewnia dostęp do wielu atrakcji, w tym wieloosobowej gry online, a także licznych korzyści.

Aktualnie PlayStation Plus dostępne jest w trzech planach. Najtańszy z nich to Essential, który zapewnia darmowe tytuły co miesiąc, grę sieciową oraz rabaty. Wraz z dopłatą do wersji Extra oraz Premium zyskujemy dodatkowe funkcjonalności - dostęp do katalogu gier, Ubisoft+ Classics czy strumieniowania sieciowego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.