Oczekiwanie na GTA 6 nie musi być nudne. Fan odświeżył GTA V

Grand Theft Auto 5 trafiło na sklepowe półki blisko dziesięć lat temu. Choć gra dalej potrafi zachwycić oprawą graficzną, część społeczności oczekuje czegoś więcej. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi scena modderska. Tam można znaleźć prawdziwe perełki.

Piąta odsłona cyklu Grand Theft Auto, jak na swój wiek, trzyma się świetnie. Tytuł trafił na rynek blisko dziesięć lat temu, a oprawa graficzna choć wciąż imponuje, dla niektórych jest niewystarczająca. Naprzeciw potrzebom części społeczności wychodzą modderzy. Jeden z nich postanowił odświeżyć 70 modeli postaci.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Grand Theft Auto 6 to mrzonka przyszłości

Nie ulega wątpliwości, że jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów przez społeczność graczy jest Grand Theft Auto 6. Tytuł powstaje i ma podnieść poprzeczkę całej branży - to jedyne oficjalne informacje, które samodzielnie upubliczniło Rockstar Games. Nie ma tutaj mowy nawet o przybliżonej dacie premiery.

Nieoficjalnie wiemy znacznie więcej. To także efekt dużego wycieku wielu materiałów wideo przedstawiających grę w fazie produkcji. Interesujące przecieki dotyczyły głównie zarysu fabularnego. Jak się okazuje, w trakcie rozgrywki poznamy dwóch protagonistów, w tym kobietę. To zdarzy się po raz pierwszy w trójwymiarowej historii serii. Dodatkowo miejscem akcji ma być miasto wzorowane na Miami, zatem powrót do Vice City jest jak najbardziej możliwy.

Need for Speed: PaybackNowy Need for Speed jeszcze w tym roku. Ujawnia zaufany leaker

Oczekiwanie może umilić odświeżone GTA V

Jeśli klimat Grand Theft Auto gra wam w duszy na samą myśl o nadchodzącej "szóstce", to zdecydowanie dobry moment, aby ponownie zawitać do piątej odsłony cyklu. Gra wciąż jest niezwykle grywalna, a liczne aktualizacje i dodatki dodawane do trybu online sprawia, że ten potrafi dostarczyć ogromu frajdy.

Jeśli bardziej interesuje was zabawa w pojedynkę, świat stanie przed Wami otworem w trybie pojedynczego gracza. Ten podatny jest na wiele modyfikacji, a jedna z nich o nazwie "4K Story and Side Characters" od użytkownika kryjącego się pod pseudonimem instanity pozwoli na odświeżenie wyglądu ponad 70 postaci z gry. W ten sposób GTA V zdecydowanie będzie, jeśli nie ciekawsze, to przynajmniej jeszcze ładniejsze.

Aktualizacja gry F1 22Wypróbuj F1 22 za darmo. Gratka dla fanów wyścigów

Więcej o: