Nowy Need for Speed jeszcze w tym roku. Ujawnia zaufany leaker

Tom Henderson po raz kolejny dostarcza interesujące informacje z branży gier, sygnując je swoją niezwykle dobrą opinią. Tym razem za jego pośrednictwem dowiedzieliśmy się kilku informacji o nowej, nadchodzącej części Need for Speeda.

Uliczne wyścigi i sportowe, poddane tuningowi samochody. Seria Need for Speed to jedna z kultowych gier, w którą w latach dzieciństwa zagrywali się aktualni młodzi dorośli. Jak się okazuje, wkrótce ma pojawić się okazja, aby do popularnie określanego "NFS-a" powrócić. Premiera nowej gry ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Nowy Need for Speed już blisko?

Tom Henderson, zaufany leaker w branży gier komputerowych, doniósł o kolejnej ciekawostce, tym razem skupiając się na serii Need for Speed. Zgodnie z informacjami, które uzyskał od anonimowych twórców, już wkrótce poznamy nową odsłonę cyklu. Mowa zarówno o zapowiedzi, jak i właściwej premierze, które mają nastąpić jeszcze w tym roku.

Do zapowiedzi Need for Speed Unbound ma dzielić nas zaledwie kilka dni. Choć nie podano precyzyjnej daty, zapowiedź ma pojawić się na początku października. Trailer potrwa około stu sekund i będzie zawierać utwór popularnego amerykańskiego rapera, A$AP Rocky’ego. Premierę Henderson na łamach Insider-Gamingu wskazuje konkretnie - nastąpi ona 2 grudnia.

Call of Duty: Modern Warfare IICall of Duty: Modern Warfare II dostępne dla graczy. Beta na wszystkich platformach

Na grę czekamy już długo.

Need for Speed Unbound ma wprowadzić spory powiew świeżości do seriii. Główną z nich ma być mapa, która będzie kompletnie unikalna względem poprzednich NFS-ów. Dodatkowo twórcy mają położyć spory nacisk na grę sieciową.

Do ujawnienia gry miało dojść wielokrotnie w przeszłości. Wskazywano kolejno wszystkie miesiące letnie, jednak decyzja była przesuwana bez wyraźnego powodu. W momencie premiery NFS Unbound ma trafić na pecety, a także konsole nowej generacji bez planów dotyczących premiery na starszy sprzęt Sony i Microsoftu.

Grand Theft Auto VRockstar wydał na GTA 6 dwa miliardy dolarów. Tak wynika z przecieków od hakera

Więcej o: