Elden Ring postawił graczom wiele wyzwań. Niektórzy kończą grę w mniej niż 30 minut

Gry z gatunku soulslike mają za zadanie postawić przed graczami jak największy poziom trudności. Wiele osób wyzwanie bierze sobie do serca, chcąc ukończyć grę w jak najkrótszym czasie.

Elden Ring to jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Produkcja twórców Dark Souls postawiła przed graczami liczne wyzwania, które dla niektórych są zbyt ciężkie do przejścia. To, co dla jednych jest przeszkodą, dla innych stanowi dodatkową dawkę motywację, aby przejść grę w jak najkrótszym czasie.

Zobacz wideo Morawiecki: "Przez esport chcemy wyciągać dzieci z domu". Z sali: "Esport polega na tym, że się siedzi"

Elden Ring jednym z tegorocznych hitów

Najnowsza produkcja FromSoftware ma zdecydowanie potencjał, aby zostać uznaną najlepszą grą tego roku. Jej premiera miała miejsce w 1. kwartale tego roku, 25 lutego. Z miejsca została uznana za hit, o czym idealnie świadczą oceny internautów w serwisie Metacritic czy Steamie.

Na platformie od Valve Elden Ring zgromadził blisko 400 tys. ocen, które łącznie sumują się jako bardzo pozytywne. Wspomniany Metacritic z kolei oferuje sumę ocen w skali od 1 do 10, te zależnie od platformy wahają się od 7 do 8.

Nintendo SwitchGrasz na Nintendo Switch? Uważaj na wysokie temperatury

Rekordziści kończą grę w mniej niż 30 minut

Twórcy gry zakładali, że Elden Ring dostarczy graczom ponad 50 godzin zabawy. Dla przeciętnego gracza informacja może być prawdziwa, jednak w przypadku osób, które zajmują się speedrunem, czyli przechodzeniem gier na czas, jest to liczba sporo zawyżona.

 

Przed kilkoma dniami trafił do sieci materiał, który przedstawia aktualny rekord świata w przejściu Elden Ring na czas. Gracz o pseudonimie Distortion3 dokonał tego w mniej niż 19 minut. W trakcie swojego wyczynu wykorzystywał jednak błędy gry, których wystąpienie w normalnej grze byłoby niepożądane.

Dziedzictwo Hogwarty Hogwarts Legacy Harry Potter graGracze twierdzą, że znaleźli ukryte czary w Hogwarts Legacy. Premiera gry już wkrótce

Więcej o: