Gracze twierdzą, że znaleźli ukryte czary w Hogwarts Legacy. Premiera gry już wkrótce

Zbliżająca się premiera nowej gry w świecie Harry'ego Pottera, Hogwarts Legacy, pobudza wyobraźnię widzów. Ci stale szukają jak najwięcej informacji o nadchodzącym tytule.

Zapowiedź Hogwarts Legacy rozpaliła nadzieję wszystkich fanów Harry’ego Pottera, którzy od lat oczekiwali porządnej gry w świecie "chłopca, który przeżył". Do premiery gry dzielą nas zaledwie miesiące, a najwięksi fani doszukują się jak wszystkich możliwych informacji w przedpremierowych pokazach.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Interfejs wyciekł do Internetu

Czasem niektóre rzeczy są ukryte przez długie miesiące. Tak było w przypadku interfejsu użytkownika w Hogwarts Legacy, który nieopatrznie został dodany podczas marcowego pokazu gry podczas State of Play. Wyciek był jednak na tyle trudny do zauważenia, że informacja rozeszła się w społeczności graczy dopiero po czterech miesiącach.

Ujawniony interfejs Hogwarts LegacyUjawniony interfejs Hogwarts Legacy fot. State of Play / Hogwarts Legacy

Jedną z osób, które zwróciły uwagę na niedopatrzenie twórców był niemiecki YouTuber Agito. Następnie jego odkrycie zostało dodatkowo przerobione w wątku na Reddicie, poprawiając jego widoczność. Trzeba przyznać, że interfejs jest minimalistyczny i nie zajmuje sporo miejsca, wszak jego elementy możemy dostrzec wyłącznie w dwóch rogach ekranu. Część społeczności twierdzi jednak, że to wyłącznie wersja robocza i w finalnym produkcie będzie wyglądać znacznie inaczej.

Dysk WD_Black przystosowany specjalnie do PS5Nadchodzi dysk SSD dedykowany Playstation 5. Znamy ceny

Gracze doszukują się czarów

W dolnym lewym rogu interfejsu widoczne jest menu szybkiego wyboru, gdzie jak wierzą niektórzy sympatycy nadchodzącej produkcji, umieszczone są czary, które może w danym momencie wykonywać postać gracza. Społeczność doszukuję się w nich zaklęć znanych z książek i filmów, między innymi zaklęcia przywołania czyli Accio oraz Wingardium Leviosa odpowiadające za lewitację.

Pełna lista czarów, które z pewnością pojawią się w grze jest jednak znacznie dłuższa. Dotychczas gracze mogli poznać Descendo, czy Petrificus Totalis. Niewykluczone jest pojawienie się także klątw zakazanych, o czym otwarcie wspomnieli twórcy. Pełną listę zaklęć poznamy jednak wraz z premierą gry, wszak ta odbędzie się już w grudniu tego roku.

Grand Theft Auto VRockstar przerywa milczenie. GTA 6 jest absolutnym priorytetem

Więcej o: