Zapowiedziano nowego Terminatora. Gra będzie survivalem z otwartym światem

Niemal każdy pamięta o kultowych filmach o Terminatorze z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. W uniwersum filmów zostanie osadzona nowa gra, która zaoferuje graczom otwarty świat i elementy przetrwania.

Popularne książki i filmy często stają się miejscem akcji gier komputerowych. Tak będzie w przypadku Terminatora, który wkrótce otrzyma nową grę. Zgodnie z zapowiedziami tytuł zapowiada się interesująco. Najbardziej odnajdą się w niej fani otwartego świata i survivalu.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Historia inna niż w filmach.

Jeśli koncept gry przypadł wam do gustu, mamy smutne informacje. Gra została dopiero zapowiedziana, zatem na jej powstanie przyjdzie nam sporo poczekać. Jak długo? Tego nie wiedzą sami twórcy, którzy otwarcie mówią, że premiera nie odbędzie się w najbliższej przyszłości.

Terminator Project Survival, bo tak roboczo została nazwana gra, przedstawi historię inną, niżeli ta znana z filmów. Ma ona jednak uzupełniać uniwersum, a nie tworzyć jego własną wersję. Ujawniono jedynie, że akcja będzie działa się przed powstaniem ruchu oporu.

Napis w grze Minecraft upamiętniający zmarłego YouTuberaWzruszający gest twórców Minecrafta. Uhonorowali zmarłego YouTubera

W planach pecety i konsole

Twórcy zdecydowali się także na ujawnienie platformy, na które trafi gra. Nie będzie to tytuł ekskluzywny na którąś z nich. Zamiast tego rozgrywce będą mogli oddać się posiadacze komputerów osobistych oraz różnych konsoli. Nazw konkretnych urządzeń jednak nie sprecyzowano.

 

O nadchodzącej produkcji Nacon Studio Milan w zasadzie więcej póki co nie wiadomo. Podczas zapowiedzi pokazano także krótki trailer, ten jednak nie przedstawia rzeczywistej gry.

Fall GuysFall Guys z kolejnym sukcesem. Rekordowa liczba graczy

Więcej o: