Nowa gra w uniwersum Wiedźmina. To jednoosobowa gra karciana oparta o Gwinta

Uwielbiacie uniwersum siwowłosego pogromcy potworów? Gwent: Rogue Mage może być czymś dla was. To jednoosobowy, płatny tryb fabularny oparty na popularnej w świecie Wiedźmina grze karcianej, Gwincie.

Uniwersum Wiedźmina to miejsce, w którym można osadzić niezliczoną ilość historii intrygujących historii i bohaterów. Jedną z nich przybliży nowy, jednoosobowy fabularny dodatek do Gwinta, Gwent: Rogue Mage. Na grę nie trzeba długo czekać, wszak premiera odbyła się 7 lipca.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Kiedyś Projekt: Złoty Nekker

Gwint, fikcyjna gra karciana przedstawiona w powieści Sapkowskiego, wkrótce została powołana do życia za sprawą gier komputerowych opowiadających o Wiedźminie. W marcu 2017 roku Gwint wyszedł poza ramy przygód Geralta, stając się pełnoprawną i rozwiniętą grą karcianą.

Gwint jest grą dostępną za darmo, która udostępnia mikrotransakcje. Dodatkowo twórcy postanowili wprowadzić dodatkowy sposób monetyzacji, tworząc jednoosobowe kampanie fabularne wydawane jako płatne dodatki. To właśnie najnowszym z nich jest Gwent: Rogue Mage. Jak się okazuje, o grze wiedzieliśmy wcześniej, lecz twórcy mówili o niej używając zwrotu Projekt: Złoty Nekker.

Społeczność wyczekuje Wiedźmina 4

Przejście pełnej fabuły i zebranie wszystkich kolekcjonerskich kart ma zająć graczom około 30 godzin. Za niewygórowaną cenę 35zł to faktycznie niewiele, jednak wciąż niewystarczająco, aby zająć głowę graczy w oczekiwaniu na kolejną odsłonę pierwotnego cyklu o Wiedźminie.

O Wiedźminie 4 wiadomo tyle, że powstaje i prace ciągle posuwają się do przodu. Na tytuł poczekamy przynajmniej kilka lat, a ten będzie oparty na Unreal Engine 5.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.