Długie oczekiwanie na GTA6? Przecieki mówią o dwóch latach

Wszystkie informacje o GTA 6 są na wagę złota. Niestety Rockstar ich szczędzi, zatem społeczność zwraca się w kierunku nieoficjalnych przecieków. Jeden z nich mówi o dacie premiery gry.

Grand Theft Auto to jedna z najbardziej kultowych serii gry. Od premiery ostatniej części, GTA V, minęło już wiele lat. Nic zatem dziwnego, że społeczność graczy wyczekuje informacji na temat kontynuacji. Oficjalne mówią tylko o tym, że gra jest w produkcji - nieoficjalne zaś wskazują datę premiery.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Co wiemy o GTA 6?

Szósta odsłona Grand Theft Auto to jeden z najczęstszych tematów spekulacji, jeśli chodzi o temat gier komputerowych. To wszystko wynika z braku oficjalnych informacji dotyczących gry, która niewątpliwie się ujawni. To jedyne, czego gracze mogą być pewni, bo wyłącznie na tak szczątkowe informacje jak potwierdzenie prac nad jej powstaniem, zdecydował się Rockstar.

Nie powinno zatem dziwić, że zainteresowane osoby szukają informacji z nieoficjalnych źródeł lub nadinterpretują fakty. Jedne z plotek mówiące o zaawansowanych fazach produkcji były oparte na nowych ofertach pracy opublikowanych przez przedsiębiorstwo.

Internetowy festiwal gier zaangażowanych społecznie. Gra 'This War of Mine Final Cut'Ministerstwo zachęca do gry w wakacje. Udostępnili ważną grę za darmo

Tom Henderson zabiera głos

Wiele plotek traktuje o zawartości gry. Jej rozmiarze, miastach, które odwiedzimy czy zarysie fabuły. Rzadko jednak ktoś zdobywa się na taką odwagę, aby opowiedzieć o przypuszczalnej dacie premiery. W ostatnich dniach zrobił to Tom Henderson, czyli popularny leaker, który odpowiada między innymi za wczesne opublikowanie informacji o Godzilli w Call of Duty: Warzone.

Informacje od Hendersona nie są konkretne, a zaledwie uściślają oczekiwanie do pewnych ram. To jego własne zdanie oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży gier i zakulisowych informacjach, które udało mu się pozyskać. Według niego GTA 6 pojawi się najwcześniej w 2024 roku, choć premiera w 2025 także nie jest wykluczona.

Hyperx Alloy Origins 60Solidna klawiatura za mniej niż 450 zł. HyperX Alloy Origins 60 może się podobać

Więcej o: