Nadchodzi gra tenisowa. Będzie na wszystkich platformach

Międzyplatformowy multiplayer, demo, data premiery na Switcha - to i nie tylko znajdziesz w najnowszych dziennikach developerskich. Twórcy uchylają rąbka tajemnicy.

Wydawca Kalypso Media i developer Torus Games mają przyjemność potwierdzić, że nadchodzący symulator tenisa Matchpoint – Tennis Championships będzie zawierać międzyplatformową rozgrywkę dla wielu graczy. Gracze będą mogli naprawdę sprawdzić swoje umiejętności gry w tenisa, mierząc się ze znajomymi i rzucając wyzwanie konkurentom na wielu platformach. Dowiedz się więcej o najnowszym tytule w najnowszym Dzienniku Developerskim, skupionym na trybie dla wielu graczy i innych ekscytujących cechach gry dostępnym już teraz na YouTube.

Zobacz wideo Najlepsze gry, które zaliczyły finansową klapę. Co poszło nie tak? [TOPtech]

Matchpoint – Tennis Championships

Dołącz do Producenta Kevina McIntosha i Game Designera Dave’a McIntosha, opowiadających o Matchpoint i zgłęb niektóre funkcje, z którymi zetkną się gracze w drodze do zostania światowym numerem 1. Od wyboru odpowiedniego trenera po wdrożenie najlepszego stylu gry, ten drugi Dziennik Developerski daje wgląd w realistyczną taktykę gry w tenisa, która wystawi na próbę umiejętności graczy i ich podejmowanie decyzji. Czy to zarządzanie karierą, czy ostra rywalizacja we właśnie zapowiedzianym międzyplatformowym trybie dla wielu graczy, Matchpoint – Tennis Championships jest wypakowany po brzegi ekscytującymi i dynamicznymi funkcjami, które w połączeniu tworzą autentyczną symulację tenisa.

Dla przyszłych mistrzów tenisa, którzy chcą już teraz wziąć rakietę do ręki, jest już dostępna wersja demonstracyjna gry na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Doświadcz wirtualnych kortów w trybie szybkiej gry i samouczka lub zmierz się z wybranymi z licencjonowanych, rzeczywistych graczy, takich jak Nick Kyrgios, Amanda Anisimova czy Kei Nishikori.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

Matchpoint – Tennis Championships zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S (ze wsparciem dla Smart Delivery) PlayStation 4 i PlayStation 5 w polskiej wersji językowej (z napisami) już 7 lipca 2022 roku. Wersja na Nintendo Switch™ będzie mieć natomiast premierę 20 października tego roku. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie.

Naklejka Titan z EMS Katowice 2014Zawrotne ceny za przedmioty w grze. 50 tysięcy dolarów?

O grze

 • Wkrocz do świata zawodowego tenisa - Matchpoint - Tennis Championships oferuje rozbudowany tryb kariery z unikalnym systemem rankingowym opartym na zasługach.
 • Stwórz własną gwiazdę tenisa w 3D - Określ swój wygląd, ubiór i styl gry dzięki szeregowi opcji personalizacji, w tym realistycznym technikom takim jak lewo- i praworęczność czy jednoręczny lub dwuręczny bekhend.
 • Zdominuj kort jako zawodowy tenisista - W Matchpoint – Tennis Championships występuje 16 autentycznych międzynarodowych gwiazd tenisa z kręgu zawodowców, w tym Nick Kyrgios, Kei Nishikori oraz Amanda Anisimova.
 • Dostosuj w pełni swojego zawodnika i jego strój - Od rakiet po strój – gra zawiera sprzęt wszystkich marek tenisowych. Wśród nich znajdziemy: Babolat, YONEX, HEAD i wiele innych. Odblokuj specjalne wyposażenie, wygrywając mecze w rywalizacji.
 • Opanuj wszystkie uderzenia i odbicia w wielkim stylu - Zdecyduj o wyniku szybkiej wymiany uderzeń, wybierając najlepszą technikę w danej chwili: rotację awansującą, płaskie uderzenie, lob lub slajs.
 • Mierz się z przeciwnikami w meczach lokalnych i online - Graj przeciwko sprytnej SI lub zmierz się na korcie ze znajomymi i rywalami za pomocą lokalnych sesji oraz gry międzyplatformowej online.
 • Poznaj ruchy i taktykę swojego rywala - Obserwuj swoich przeciwników i poznaj ich mocne oraz słabe strony, aby zyskać przewagę taktyczną, jeszcze zanim udasz się na kort.
 • Praktyka czyni mistrza - zatrudnij osobistego trenera, aby podnieść swoje umiejętności. Wzmocnij swoje silne strony i zminimalizuj słabe dzięki systemowi treningów obejmującemu indywidualne moduły szkoleniowe.
 • Dopracuj swoją taktykę w trybach Praktyka i Minigry - Graj w różnorodne minigry, aby udoskonalić swoją grę i stać się potęgą na korcie, z którą należy się liczyć.
 • Rywalizuj z innymi, rozgrywając mecze pokazowe w spektakularnych miejscach na całym świecie - Każdy kort ma własną charakterystykę. Badaj areny i dostosowuj swoją grę do kortów trawiastych, ceglanych i twardych.
 • Tryb powtórki - Break point lub decydujący punkt meczu? Nagraj swoje najlepsze wymiany uderzeń i badaj ich rezultaty, aby udoskonalić swoją grę.

Minecraft - tapety na pulpitCo nowego w Minecrafcie? Interesujące przecieki dotyczące aktualizacji 1.20

Więcej o: