Włochy czy Argentyna? Gracze FIFA mogą wybrać stronę przed meczem o Puchar Mistrzów

Włochy przeciwko Argentynie i Emerson kontra Romero. Gracze FIFY 22 mogą wybrać jedną z kart tuż przed środowym meczem o Puchar Mistrzów między wspomnianymi reprezentacjami.

Wydawało się, że Showdown SBC prędko w FIFIE nie uświadczymy, skoro dopiero co skończył się sezon ligowy. EA Sports jednak szybko wyprowadziło graczy z błędu. W FIFA Ultimate Team pojawiły się kolejne wyzwania z popularnego cyklu. Tym razem użytkownicy mogą wybierać pomiędzy Emersonem z Włoch, Argentyńczykiem Christianem Romero. Tylko jeden z nich otrzyma ulepszenie na karcie po spotkaniu o Puchar Mistrzów.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Włochy przeciw Argentynie - starcie również na płaszczyźnie FIFA 22

Pierwszego czerwca, w środę zostanie rozegrany mecz o Puchar Mistrzów. Zmierzą się w nim mistrz Europy z mistrzem Ameryki Południowej - Włochy z Argentyną. Samo w sobie spotkanie zapowiada się znakomicie, ale gracze FIFY 22 mogą jeszcze bardziej podkręcić kurek emocji.

Klasycznie, jak ma się to w SBC z cyklu Showdown, gracze mogą zrobić dwie karty. Pierwsza należy do Emersona - włoskiego obrońcy Lyonu. Druga to Christian Romero, będący reprezentantem Argentyny na co dzień zaś grającym w Tottenhamie. W zależności od rezultatu spotkania między ich reprezentacjami jeden z nich otrzyma ulepszenie.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

Można zrobić obydwu, chociaż raczej nie jest to wyjątkowo opłacalnym zabiegiem. Zresztą całą zabawą wyzwań Showdown jest to, aby postawić na którąś ze stron i liczyć na zespół swojego piłkarza. Warto więc się spieszyć, bo wyzwanie zostanie wyłączone na krótko przed meczem, a ten już w środę.

Wymagania na kartę Showdown Emersona:

  • skład o ocenie 83 + jedna karta in-form/Team of the Season
  • skład o ocenie 86 + jedna karta in-form/Team of the Season

Wymagania na kartę Showdown Christiana Romero:

  • skład o ocenie 84
  • skład o ocenie 86 + jedna karta in-form/Team of the Season
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.