Fade zawita do Apex Legends. To postać ekskluzywna dla mobilnej wersji gry

Apex Legends Mobile zawitało a na smartfony z systemami Android oraz iOS. Twórcy gry zapowiedzieli pierwszą postać, która będzie przeznaczona wyłącznie do komórkowej wersji gry.

Coraz więcej popularnych gier zostaje przeniesionych na urządzenia mobilne. Wszak granie na smartfonach lub tabletach to współcześnie najczęstszy sposób konsumowania gier wideo. Potencjał dostrzegają twórcy Apex Legends, którzy stworzyli mobilną wersję swojego tytułu. Pojawi się w niej postać, której nie zobaczymy na pecetach  i konsolach.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Poznajcie Fade

Już wkrótce wyłącznie do mobilnej wersji Apex Legends dodany zostanie nowy bohater, Fade. To wysoce mobilny wojownik o interesującej umiejętności pasywnej - ta zapewnia mu dodatkową prędkość poruszania się po użyciu ślizgu. Jego podstawową umiejętnością jest cofnięcie się do lokacji sprzed dwóch sekund, a w trakcie krótkiej podróży jego bronie zostaną przeładowane.

 

Niezwykle interesująco zapowiada się jego najmocniejsza umiejętność - Phase Chamber. Przenosi ona z pewnej połaci terenu zarówno przyjaciół jak i wrogów, obniżając ich prędkość poruszania się i ujawniając lokalizację. Pozwala to Fade’owi zarówno izolować sprzymierzeńców, jak i wyłapywać wrogów.

Mafia III Definitive EditionNowa "Mafia" już powstaje. Poznaliśmy lokalizację?

Nie dla pecetowców

Fade jest postacią dość unikalną, wszak nie uświadczymy go w klasycznej odsłonie Apex Legends na komputerach osobistych i konsolach. Nie zapowiada się, aby był to stan przejściowy. Twórcy nie mają w planach sprowadzania go na inną platformę niż smartfony i tablety.

Apex Legends Mobile miało premierę 17 maja 2022 roku. Gra w prerejestracji przyciągnęła uwagę ponad 8 milionów użytkowników. Wszyscy, którzy dokonali wczesnego zapisu, otrzymali specjalny zestaw przedmiotów kosmetycznych.

Britain Soccer Premier LeagueChelsea wraca do łask w FIFA 22? To przez zmianę właściciela

Więcej o: