Drużyna sezonu Bundesligi w FIFA 22. Ostatnia karta Lewandowskiego przed transferem?

Kolejna drużyna sezonu w FIFA 22 wybrana. Tym razem przyszła kolej na Bundesligę. A skoro liga niemiecka to wiadomo, kto musi stać na jej czele.

Wraz z końcem sezonu poznajemy kolejne jedenastki sezonu FIFA 22 w kolejnych ligach, Teraz gracze mają również szansę, by włączyć do swoich składów czołowych piłkarzy Bundesligi. Jest z kogo wybierać, ale dla polskich graczy najważniejszy jest jeden fakt. Genialną kartę specjalną otrzymał Robert Lewandowski.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Robert Lewandowski z ostatnim wyróżnieniem w Bundeslidze?

To już niezmienna tradycja, że Lewandowski jest stałym bywalcem ekipy sezonu ligi niemieckiej od dobrych kilku lat. To wszystko może się jednak zmienić. Do letniego okienka coraz bliżej, a plotki o braku porozumienia między Polakiem, a Bayernem tylko się nawarstwiają. Barcelona już ostrzy sobie zęby, ale kto wie, co też wydarzy się w transferowym szaleństwie. Być może nagle do gry włączy się jakiś nieoczekiwany gracz, albo Lewandowski jednak dogada się z Bawarczykami, co na ten moment wydaje się być wątpliwe.

Z 34 golami na koncie Robert zdobył siódmy tytuł króla strzelców Bundesligi. Na półkach brakuje już miejsc, ale Polakowi nie nudzi się śrubowanie własnych statystyk. To kolejny dobry rok dla Polaka i wciąż wiąże się nadzieje, że tym razem zapracuje on na upragnioną Złotą Piłkę. I bez niej wiadomo, że Lewandowski był w ostatnich dwóch latach przynajmniej jednym z dwóch jak nie najlepszym piłkarzem świata, ale wspomniana nagroda byłaby idealną kropką nad "i".

Karta TOTS Lewandowskiego została ma 97 punktów oceny ogólnej. To o jeden punkcik mniej od jego karty Team of the Year, Polak jest jednym z czterech piłkarzy, którzy otrzymali najwyżej ocenione karty Team of the Season z dotychczasowo wypuszczonych drużyn. Co ciekawe Bundesliga ma jeszcze jednego gracza z oceną 97 wśród TOTS-ów.

Dobrych TOTS-ów w Bundeslidze nie zabraknie

Bundesliga ma niesamowicie mocną delegację w gronie Team of the Season. Wspomnianym zawodnikiem z punktacją w wysokości 97 oczek to Joshua Kimmich, a więc klubowy kolega Lewandowskiego. Niemiec ma tak wszechstronnie ocenione statystyki, że sprawdzi się na wielu różnych pozycjach, a nie tylko bazowo przypisanym defensywnym pomocniku.

Genialnie prezentuje się też chociażby Christopher Nkunku. Francuz z RB Lipska to absolutny fenomen kończącego się sezonu. 20 goli i 13 asyst mówią same za siebie. Dodatkowo Nkunku wygrał wcześniej w czterech głosowaniach na piłkarza miesiąca, co nigdy wcześniej nie zdarzyło się w historii gier FIFA 22.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

Alphonso Davies, Erling Haaland, Thomas Müller. Tych panów wszyscy dobrze znają i również trafili oni do TOTS Bundesligi. Pytanie więc kogo zabrakło. A no przede wszystkim Patricka Schicka, co społeczność FIFY wypomina EA Sports. Czech, który był gwiazdą EURO 2020 dobrą formę zaprezentował także w ostatnich miesiącach. Mimo to miejsca dla niego zabrakło, co sfrustrowało pokaźną grupę internautów. Ale cóż - społeczność miała swój udział w wyborze poprzez otwarte głosowanie, a jego rezultaty nie każdemu dogodzą. 

Pełna lista graczy, którzy trafili do drużyny sezonu Bundesligi prezentuje się następująco:

Więcej o:
Copyright © Agora SA