Cristiano Ronaldo nie zawodzi. Znowu został wyróżniony w FIFA 22

Cristiano Ronaldo został wybrany piłkarzem kwietnia Premier League. Statystyki indywiudualne Portugalczyka są znakomite. Sęk w tym, że Manchester United minionego miesiąca i tak nie zaliczy do udanych.

Źle się dzieje w Manchesterze United. Nie ma co ukrywać - kończący się sezon jest do zupełnego zapomnienia dla fanów "Czerwonych Diabłów". Nie poszło w lidze, nie poszło w pucharach, a w kolejnym sezonie zespół nie wystąpi w Lidze Mistrzów, a Europy. Jedynym powodem do radości na Old Trafford jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk właśnie otrzymał statuetkę piłkarza miesiąca Premier League.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Cristiano Ronaldo piłkarzem miesiąca Premier League. Jego karta trafiła do FIFA 22

Pięć spotkań i pięć goli. Takim dorobkiem w kwietniu może się pochwalić Ronaldo. Grał znakomicie, ratując United punkty, kiedy było to możliwe. W pojedynkę uporał się z Norwich. Do siatki trafił też w meczu z Chelsea, gdzie stłamszone "Diabły" cudem uratowały remis. Portugalczyk to nadal klasa sama w sobie, choć cierpi autorytet jego klubu.

Przed Manchesterem nowa era. Stery drużyny przejmie Erik ten Hag. Na Holendra ostrzono sobie zęby już od dawna i to nie tylko przy Old Trafford. Sukcesy szkoleniowca z Ajaxem nie są przecież kwestią przypadku. Mówi się, że ten Hag widzi Cristiano Ronaldo w swoim zespole na kolejny sezon. Chociaż Portugalczyk skończy w lutym 38 lat, tak nie ma co ukrywać, iż wciąż jest zawodnikiem, który potrafi w pojedynkę zrobić różnicę na boisku. Czy rzeczywiście Portugalczyk latem nie spakuje walizek, to już przyszłość pokaże, ale Manchester najwyraźniej nadal go chce i wcale to nie dziwi.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

Do FIFA 22 trafiła specjalna karta piłkarza miesiąca Cristiano Ronaldo, którą gracze mogą zdobyć dzięki SBC. Jeśli ktoś nie miał szczęścia trafić wersji Team of the Season Portugalczyka, to teraz ma okazję, by wyrobić sobie go w nieco skromniejszej, lecz wciąż imponującej odsłonie. To dziesiąta karta, jaką Ronaldo otrzymał w FIFIE 22. 

Koszt zrobienia karty POTM Cristiano Ronaldo przekracza 800 tysięcy monet niezależnie od platformy. Wymagane SBC to:

  • skład o ocenie 83 + przynajmniej jedna karta in-form 
  • skład o ocenie 84 + przynajmniej jeden piłkarz Manchesteru United
  • skład o ocenie 85 + przynajmniej jeden Portugalczyk
  • skład o ocenie 86 + przynajmniej jeden piłkarz z Premier League
  • skład o ocenie 87
  • skład o ocenie 88
  • skład o ocenie 89
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.