Czekacie na rozszerzenie Dying Light 2? Lepiej uzbrójcie się w cierpliwość

Techland poinformowało graczy Dying Light 2 o przesunięciu pierwszego dodatku fabularnego. Zagramy dopiero po wakacjach.

Dying Light 2 trafiło na sklepowe półki z początkiem 2022 roku. Dopieszczone dzieło Techlandu już od pierwszych chwil otrzymało obietnice o licznych aktualizacjach i rozszerzeniach. Pierwsze zawierające rozszerzenie przedstawionej w grze fabuły niestety pojawi się z opóźnieniem.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Sukces polskiego studia

Pierwsza odsłona Dying Light wydana w 2015 roku rozeszła się w nakładzie 20 milionów kopii. To zrozumiałe, że spora część graczy wyczekiwała premiery drugiej odsłony cyklu o zombie. Jej premiera miała miejsce wraz z początkiem lutego i zebrała pozytywne recenzje krytyków oraz graczy.

Zawartość w dniu premiery była satysfakcjonująca, jednak niektórzy z odbiorców wskazywali elementy rozgrywki, których według nich brakuje. Te były sukcesywnie dodawane w pomniejszych aktualizacjach, które umilały czas oczekiwania na rozszerzenie fabularne.

Wybrano drużynę sezonu Premier League w FIFA 22. Dominacja piłkarzy City i LiverpooluWybrano drużynę sezonu Premier League w FIFA 22. Dominacja piłkarzy City i Liverpoolu

Lepiej uzbroić się w cierpliwość

Pierwotnie premierę DLC wprowadzającego do gry nową historię zaplanowano na czerwiec. Niestety, w najnowszym komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych poinformowano o przełożeniu publikacji na wrzesień. Nie podano jednak konkretnej daty.

Techland otwarcie przyznaje, że potrzebuje więcej czasu, aby doprowadzić produkt do efektu końcowego. Przekładanie premier nie jest czymś pocieszającym, jednak lepiej poczekać nieco dłużej, niżeli mierzyć się z niegrywalnym tworem, który zaszkodzi zarówno graczom, jak i twórcom.

Christopher NkunkuCzwarta karta piłkarza miesiąca Bundesligi dla Nkunku w FIFA 22. Pobił rekord

Więcej o: