Charles Leclerc pierwszym ambasadorem F1 22. Premiera gry już niedługo

Lider mistrzostw świata, Charles Leclerec, trafi na okładkę EA SPORTS F1 22. Obok niego zobaczymy Lando Norrisa oraz George'a Russella.

Na okładkach FIFY mamy najznakomitszych piłkarzy, zaś w przypadku EA SPORTS F1 22 będą to najlepsi kierowcy Formuły 1. Obok takich osobistości jak Lando Norris z McLarena i George Russell z Mercedesa ujrzymy także lidera mistrzostw świata, Charlesa Leclerca, reprezentującego Scuderia Ferrari.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Na okładce znane osobistości

Codemasters® i Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) ogłosiły, że Charles Leclerc z zespołu Scuderia Ferrari został ambasadorem EA SPORTS i gwiazdą okładki gry F1® 22, której premiera na całym świecie odbędzie się 1 lipca. Obecny lider Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2022 zajmuje centralną pozycję obok dwóch innych wschodzących gwiazd: Lando Norrisa z McLarena i George'a Russella z Mercedesa. Gracze mogą złożyć zamówienie przedpremierowe na Edycję Mistrzów, która upamiętnia czterech poprzednich mistrzów świata, którzy pojawią się w tym roku na torze: Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela, Fernando Alonso i obecnego Maxa Verstappena. Edycja Mistrzów zawiera dodatkową zawartość, w tym ograniczony czasowo pakiet inspirowany kultową panoramą i światłami Miami, upamiętniający inauguracyjne FORMULA 1 CRYPTO.COM MIAMI GRAND PRIX, a także trzy dni wcześniejszy dostęp do gry.

"F1 22 celebruje najlepsze młode talenty w F1, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością nawiązania głębszej relacji z Charlesem Leclerkiem. Jako część nowej ery Formuły 1 będziemy współpracować z Charlesem przez cały sezon, aby przybliżyć naszym graczom przebieg akcji" - powiedział Lee Mather, Senior Creative Director F1® w firmie Codemasters. "Jesteśmy również dumni, że możemy uczcić pamięć naszych byłych mistrzów świata, wydając F1 22 Champions Edition. Nadal inspirują oni kolejne pokolenia kierowców i to zaszczyt mieć ich razem na okładce naszej cyfrowej wersji gry."

F1 22 wchodzi w nową erę

F1® 22 rozpoczyna nową erę Formuły 1® z rewolucyjnymi bolidami zaprojektowanymi w celu promowania większej rywalizacji oraz nowymi zasadami, które na nowo prezentują weekend wyścigowy z trzema wyścigami F1® Sprint. F1® 22 oferuje szybkie, autentyczne wyścigi symulacyjne dla głównych graczy oraz nową adaptacyjną sztuczną inteligencję, dzięki której zwykli fani sportu będą mogli szybciej rywalizować. W nowym centrum F1® Life gracze mogą pochwalić się swoją kolekcją przedmiotów do personalizacji i supersamochodów, zdobytych dzięki rozgrywce, karnetowi Podium Pass i sklepowi z markami w grze. Powracające funkcje, takie jak 10-letnia kariera z opcją gry dla dwóch graczy, My Team i tryb wieloosobowy, oznaczają, że nigdy nie było lepszego momentu na walkę o miejsce na podium.

F1® 22 ukaże się 1 lipca 2022 roku na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC za pośrednictwem EA App, Origin, Steam i Epic Store. Gracze mogą złożyć zamówienie przedpremierowo na cyfrową wersję F1® 22 Champions Edition, aby uzyskać dodatkową zawartość i trzy dni wcześniejszy dostęp. Informacje o F1® 22 można znaleźć na stronie internetowej Formula 1 oraz w kanałach społecznościowych: Instagram, Twitter i YouTube.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.