Gracie w Gran Turismo 7? Powinniście się cieszyć. Do gry trafi sporo nowości.

Gran Turismo 7 to jedna z najgorętszych konsolowych premier bieżącego roku. Wkrótce gra otrzyma aktualizację, a jej zawartość zdradzają twórcy w mediach społecznościowych.

Jeśli jesteście sympatykami gier wyścigowych, z całą pewnością nie ominęła was premiera Gran Turismo 7. Najbardziej rozbudowana odsłona kultowej serii kojarzonej z konsolami Playstation już wkrótce otrzyma kolejną aktualizację, która poszerzy zawartość tytułu. Na nowości nakierowują twórcy gry w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Problemy tuż po premierze

Gran Turismo 7 cieszyło graczy przez pierwsze dni po premierze. W ręce graczy oddano wiele tras wyścigowych, na których można było poruszać się wybranym z szerokiej gamy pojazdów. Niestety, im dalej w przysłowiowy las, tym gorzej się działo. Niedługo po trafieniu na sklepowe półki, Gran Turismo otrzymało aktualizację, która stała się powodem znacznej krytyki.

W grze zostały zmienione sposoby na zarabianie wirtualnych pieniędzy, przez co zbieranie na poszczególne pojazdy zostało znacznie wydłużone. Dodatkowo sama zmiana była implementowana przez kilkanaście godzin, co wyłączało możliwość dołączenia do rozgrywki.

NBA 2K LeaguePierwszy turniej NBA 2K League w barze NINE'S dobiegł końca. Wciąż jest szansa, aby dołączyć do rywalizacji

Wkrótce do gry trafi nowa aktualizacja

Tuż po premierze gry twórcy zapowiedzieli ciągłe dostarczanie nowej zawartości do gry. Jak się okazuje, ma ona trafić do gry już niedługo. Zapowiadają to twórcy gry w mediach społecznościowych, jednocześnie sugerując jej zawartość.

Jeden z postów opublikowanych na Twitterze przez Kazunori Yamauchi’ego zawiera sylwetki trzech samochodów. Społeczność szybko zdołała rozszyfrować, jakie konkretnie modele możemy dojrzeć na zdjęciu. Są to Subaru BRZ ZD8, Subaru BRZ GT300 oraz Suzuki Cappuccino.

Czy to jedyna zawartość aktualizacji? Tego nie możemy być pewni i przekonamy się, gdy trafi na serwery.

Jay 'Sinatraa' WonKolejne zmiany na scenie VALORANT? Zmiany w Sentinels prawdopodobne

Więcej o: