Pepe z Porto za grosze. Świetna karta w FIFA 22

Wielu fanów piłki nożnej go nie lubi, ale w tym kontekście to nie ma większego znaczenia. SBC o kartę Pepe w FIFA 22 to okazja dla każdego z graczy, by tanio, a przy tym łatwo załapać wysoko ocenionego piłkarza do klubu.

Portugalczyk Pepe od lat wzbudza w świecie piłki nożnej kontrowersje. Lubi agresywną grę - nigdy nie odstawia nogi, a niektórzy nazwą jego wyczyny na boisku prostym bandytyzmem. Potyczki słownej też nigdy sobie nie odmawia. Nie odmawiać za to zrobienia jego karty Kapitana, powinni sobie gracze FIFA Ultimate Team. To tania i szybka inwestycja, która po prostu nie może wyjść nikomu na złe. Dlatego warto choć na moment schować własną opinię o obrońcy, zagryźć zęby i załatwić sobie specjalną kartę.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Pepe w FIFA 22 jest tani jak barszcz

Pepe otrzymał specjalną kartę w ramach cyklu Kapitanowie. Ma 89 punktów oceny ogólnej i całkiem niezłe statystyki. Przede wszystkim cechuje go wysoka - jak na stopera - szybkość, która była już wcześniej charakterystyczna dla jego podstawowej wersji. Do tego prezentuje się świetnie pod kątem warunków fizycznych i gry w obronie.

Nie każdemu karta Pepe przyda się do składu. Choć jako tako dość łatwo jest znaleźć Portugalczyków pod połączenie, tak sama liga portugalska nie należy do zbyt popularnych wśród graczy FIFA Ultimate Team. Tyle że przygarnięcie piłkarza do klubu wiąże się również z innymi walorami. Mianowicie, tak jak wspomnieliśmy wyżej, karta jest wysoko oceniona, dzięki czemu może być bardzo wartościowa przy składaniu kosztownych SBC o ciekawych zawodników. Tymczasem koszt zrobienia Pepe jest naprawdę niewielki.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

Wynosi on bowiem około 30 tysięcy monet. Wyjątkowo atrakcyjna cena jak na kartę o takiej ocenie. To najtańsze z obecnie dostępnych SBC o zawodnika ocenionego na przynajmniej 89 punktów oceny ogólnej. Na przestrzeni całej FIFY 22 tańsze były już tylko wyzwania o Fabio Carvalho i Connora Gallaghera. Mało tego - Pepe jest obecnie bardziej opłacalnym zakupem od chociażby złotej karty Joshuy Kimmicha, której koszt to około 35 tysięcy monet. 

Czy warto robić Pepe? Zdecydowanie i to natychmiastowo, bo zostało ledwie kilka dni, zanim SBC zniknie z gry. Wymagany do "przepalenia" skład to:

  • skład o ocenie 83 z przynajmniej jednym Portugalczykiem + jedna karta in-form

NINE'S - restauracja i bar sportowy. Nowy biznes Roberta Lewandowskiego, Jerzego Krzanowskiego i Jacka Trybuchowskiego,Turniej NBA 2K w restauracji Roberta Lewandowskiego. Ruszają pierwsze eliminacje

Więcej o: