Rusza Snapdragon Pro Series - mobilny esport coraz bardziej popularny

Rozpoczyna się Snapdragon Pro Series. Rywalizacja rozpocznie się w połowie kwietnia i będzie obejmować najlepsze tytuły z różnych gatunków.

Przygotowany przez ESL Gaming i Qualcomm Technologies, Inc., turniej Snapdragon Pro Series wita graczy i fanów w erze, gdzie każdy może zostać profesjonalistą. Zarówno aspirujący gracze mobilni, jak i weterani esportu z całego świata są zaproszeni do rywalizacji na trzech poziomach rozgrywek: Snapdragon Mobile Open, Snapdragon Mobile Challenge i Snapdragon Mobile Masters.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Czym jest Snapdragon Pro Series?

"Snapdragon Pro Series daje szansę graczom w wielu regionach i na wszystkich poziomach zaawansowania na zdobycie tytułu mistrza i rywalizację o ponad 2 miliony dolarów w puli nagród", powiedział Kevin Rosenblatt, General Manager, Mobile w ESL Gaming. "Ekosystem mobilny, który budujemy wraz z Snapdragon Elite Gaming, będzie obejmował wiele gatunków, wraz z tytułami o dużym znaczeniu w głównych regionach: Ameryka Północna (NA), Europa (EUR), Bliski Wschód i Afryka Północna (MENA), Chiny, Azja-Pacyfik (AP) oraz Indie."

Każdy region będzie miał swój dedykowany zestaw gier, a turnieje rozpoczną się już 12 kwietnia 2022 roku. Zapisy są już otwarte, więc wszyscy gracze z obsługiwanych przez nas regionów mogą wziąć udział w rozgrywkach w różnych grach mobilnych:

  • Brawl Stars: turniej w grze z gatunku Hero Brawler, który rozgrywany jest w ramach Snapdragon Mobile Masters w regionach NA, EUR/MENA i AP, postawi naprzciwko siebie najbardziej elitarnych graczy, którzy zmierzą się w epickim finale Snapdragon Mobile Masters na żywo.
  • Clash of Clans: W ramach Snapdragon Mobile Challenge Season 1 zawodnicy w krajach NA i EUR/MENA będą mogli walczyć zarówno o tytuł Snapdragon Pro Series, jak i upragniony awans do Mistrzostw Świata Clash of Clans jeszcze w tym roku.
  • Free Fire: Gracze słynnej mobilnej gry battle royale z regionu AP mają szansę popisać się swoimi umiejętnościami w Snapdragon Mobile Challenge.
  • League of Legends: Wild Rift: Mobilna odsłona słynnej gry MOBA 5v5 pojawi się w AP, gdzie najlepsi gracze z regionu wkroczą na scenę podczas Snapdragon Mobile Challenge.
  • PUBG Mobile: ESL Gaming współpracuje ze znanym tytułem battle royale, aby wprowadzić PUBG Mobile Club Open do rozgrywek Snapdragon Mobile Open dla
  • regionów NA i EUR, MENA & Africa, zapewniając aspirującym graczom drogę do następnego poziomu w ekosystemie.
  • Clash Royale: Podobnie jak w przypadku Clash of Clans, gracze z NA i EUR/MENA będą rywalizować zarówno o udział w puli nagród, jak i o awans do następnego poziomu rozgrywek.
  • Asphalt 9: Legends: Najnowsza odsłona serii zręcznościowych gier wyścigowych, pobrana przez ponad miliard użytkowników, będzie częścią Snapdragon Mobile Open w krajach NA i EUR/MENA.
  • Legends of Runeterra: Kolekcjonerska gra karciana wniesie niezrównane umiejętności strategiczne do Snapdragon Mobile Open w regionie AP.

Wkrótce pojawią się tytuły gier i dalsze szczegóły dotyczące Snapdragon Pro Series w Indiach i Chinach.

Finały Snapdragon Mobile Challenge w regionach NA, EUR/MENA i AP oraz turniej Snapdragon Mobile Masters mają być rozgrywane na żywo i z publicznością, aby zarówno fani, jak i zawodnicy mogli doświadczyć niezrównanego poziomu elitarnej rywalizacji. W celu zapewnienia najwyższego poziomu rozgrywki, gracze będą rywalizować przy użyciu urządzeń napędzanych przez platformy mobilne Snapdragon® i wyposażonych w funkcje Snapdragon Elite Gaming™, zapewniające zaawansowaną optymalizację gier, dynamiczną grafikę i najwyższą wydajność.

"Nie możemy się doczekać, aż najlepsi gracze na świecie staną ze sobą do walki" - kontynuuje Rosenblatt. "Stworzyliśmy ekosystem, w którym każdy może rywalizować. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym graczem, czy doświadczonym zawodowcem, z niecierpliwością czekamy, by powitać Cię w Snapdragon Pro Series!".

Szczegółowe informacje na temat kwalifikacji i rejestracji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Snapdragon Pro Series. Na początku tego roku firmy ESL Gaming i Qualcomm Technologies, Inc. ogłosiły swoją wieloletnią współpracę i wprowadzenie na rynek Snapdragon Pro Series.

Więcej informacji na temat Snapdragon Pro Series można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej i na oficjalnych kanałach Snapdragon Pro Series w serwisach Facebook, Twitter i Instagram. Dalsze szczegóły zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach. Więcej ogólnych informacji można znaleźć na about.eslgaming.com oraz oficjalnych kanałach firmy ESL Gaming w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter i Instagram.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.