Efektowny i niepraktyczny pad Xboxa. Jak go zdobyć?

Xbox celebrując premierę filmu Sonic The Hedgehog 2 organizuje interesujący konkurs, gdzie można wygrać kontrolery do Xboxa. Te jednak odbiegają dalece od ich normalnego wyglądu.

Kontrolery od Xboxa - niemal każdy gracz je trzymał w ręku lub widział na wystawie czy w Internecie. Można kupić je w wielu kolorach, czy nawet samodzielnie dostosować do własnych upodobań. Firma postanowiła pójść jednak krok dalej, tworząc unikatowe pady. Te zdecydowanie się wyróżniają.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Akcja inspirowana premierą filmu

Wkrótce na ekrany kin trafi film Sonic the Hedgehog 2, kolejna pełnometrażowa produkcja opowiadająca o przygodach niebieskiego lisa znanego z gier i seriali. Film nie będzie w pełni animowany - występować będą prawdziwi aktorzy, a jedynie kreskówkowi głowni bohaterowie będą dodawani w postprodukcji.

Do promocji filmu zdecydowała się dołączyć firma Xbox, która pragnie rozdać widzom unikalną konsolę Xbox Series S nawiązującą wyglądem do rozpoznawalnych postaci z filmu. Uwagę społeczności wzbudził nie sam sprzęt, a dołączone do niego akcesoria. Modyfikacji uległy również kontrolery, które zamiast wytrzymałego plastiku, zostały wykończone czerwonym i niebieskim futerkiem, inspirując się bezpośrednio Soniciem oraz Knucklesem.

Aby je zdobyć, wystarczy wziąć udział w konkursie.

Kontrolery wywołały szum pośród społeczności graczy. Ci martwią się zabrudzeniami, które materiał będzie łatwo chłonąć oraz nadmierną potliwością dłoni w trakcie gry. Jakby jednak nie było, za darmo nawet i ocet słodki.

Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić odpowiedni post zamieszczony na oficjalnym profilu Xboxa w serwisie Twitter wraz z wypełnieniem pozostałych warunków. Zwycięzca zostanie wybrany na drodze losowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.