GTA 6 w zupełnie nowym mieście? Taki był plan

Rockstar Games zastanawiało się nad nową lokalizacją dla szóstej odsłony cyklu? Nowe przecieki brzmią nadzwyczaj interesująco.

Szósta odsłona cyklu Grand Theft Auto rozpala wyobraźnie graczy, zaś twórcy jak na złość nabierają wody w usta, nie ujawniając zbyt wielu szczegółów. Na szczęście na podzielenie się informacjami decydującą się insiderzy, którzy ujawniają przed społecznością ciekawe przecieki.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Lokalizacja inna niż poprzednie?

Tym razem z ciekawymi informacjami przychodzi użytkownik Twittera posługujący się pseudonimem Matheusvictorbr-. Z jego ustaleń akcja Grand Theft Auto 6 miała dziać się w growym odpowiedniku Karoliny Północnej. Jest to o tyle ciekawe, że ten stan znajduje się pomiędzy Florydą a Nowym Jorkiem, którym odpowiadają kolejno Vice City oraz Liberty City.

Choć pomysł został zarzucony, można spekulować czy twórcy gry faktycznie nie pokuszą się o nową lokalizację. Według innych wczesnych przecieków w GTA 6 mieliśmy zwiedzić nie jedno, lecz kilka miast. Oprócz Vice City czy San Andreas miał być to między innymi Londyn.

FortniteJak pobrać Fortnite'a? Jak zainstalować? Ta gra to wielki hit

Co jeszcze wiemy o GTA 6?

Oficjalne informacje podane przez Rockstar Games ograniczają się jedynie do potwierdzenia trwających prac. Studio nie decyduje się na informacje dotyczące ich postępu, daty ujawnienia trailera, a co dopiero mówić o dacie premiery.

Społeczności nie przeszkadza to spekulować. Część analityków twierdzi, że GTA 6 może ukazać się w 2023 lub w 2024 roku. To właśnie wtedy Take-Two, właściciel Rockstar Games spodziewa się rekordowych wpływów, na które mogłaby wpłynąć sprzedaż nowej odsłony serii. Tytuł ma być niezwykle rozbudowany i wymagać kilkuset godzin do przejścia.

Crusader Kings IIIMiły gest twórców słynnej gry. To ukłon w kierunku Ukrainy

Więcej o: