Obóz Pashy znowu wielkim hitem. Sprzedał się w 4 minuty

Na drugą edycję Pasha Gaming Camp nie ma już biletów. Te rozeszły się w... cztery minuty!

To było tempo ekspresowe. Po ogromnym sukcesie pierwszego obozu, postanowiono zorganizować drugą edycję Pasha Gaming Camp, którego twarzą jest Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski. Zainteresowanie ponownie okazało się ogromne. Bilety na pierwszy z letnich wyjazdów wyprzedano w cztery minuty. Dla chętnych są jednak dwie jeszcze inne możliwości.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Czym jest Pasha Gaming Camp?

Pasha Gaming Camp to inicjatywa dla nastolatków, którzy chcą rozwijać swoje pasje esportowe. Obóz oferuje im spędzenie czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, trenując i pomagając im stawać się jeszcze lepszymi w Counter-Strike'u. 

Nie wszystko jednak kręci się tylko wokół gier, bowiem program obejmuje również inne, rozmaite aktywności. Uczestnicy będą mieli szansę wykazać się w rozmaitych zadaniach fizycznych m.in. zajęciach z trenerami sportów walki, specjalnych wycieczkach terenowych oraz testach sprawnościowych. Wszystko zachowane w zdrowym balansie między esportem, a sportem. 

Organizatorem projektu jest Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, legenda CS:GO i twarz polskiego esportu. Jarząbkowski od zawsze promował również zdrowy tryb życia, zaś jednym z jego znaków rozpoznawczych (jak zresztą sama ksywka mówi) jest nienaganna sylwetka:

Na obozie chcę nie tylko mówić, co można w grze wykonać lepiej, ale przede wszystkim, jak zachować balans pomiędzy aspektami życia codziennego znacznie ważniejszymi niż esport, za które uważam rodzinkę i zdrowy tryb życia.
Moim wielkim obozowym marzeniem jest, żeby za sprawą moich braterskich rad, to młodsze pokolenie z którym spędzę w kolejnym roku osiem dni, stało się po powrocie do domu lepsze i mądrzejsze niż ja, gdy byłem w ich wieku. Chcę zaszczepić w uczestnikach pasję do sportu i zdrowego trybu życia.

Tak na temat obozu wypowiada się sam "paszaBiceps".

Wiktor 'TaZ' Wojtas, zawodnik i współwłaściciel HONORIS. ESL Mistrzostwa Polski. Wyrównana rywalizacja w grupie B

Goście obozu

Młodym uczestnikom zostanie zapewniony nie tylko najwyższej jakości sprzęt komputerowy, ale również i okazja do spotkań z ludźmi dobrze znającymi branżę esportową. W ubiegłorocznej edycji gośćmi byli Janusz "snax" Pogorzelski, Mateusz "PAGO" Pągowski czy Kuba "Kubik" Kubiak.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl.

Inicjatywa cieszy się ogromną popularnością, a pierwsze dwa obozy z minionych wakacji zostawiły organizacji świetną laurkę. Warto wspomnieć, że jeden z uczestników Roland "ultimate" Maćkowiak jest obecnie zawodnikiem x-kom AGO. 

W tym roku zostaną zorganizowane trzy wyjazdy: jedna nad Morzem Bałtyckim i dwie w Tatrach. Na pierwszą z nich bilety nie są już dostępne. Na razie edycje tyczą się jedynie dla osób poniżej osiemnastego roku życia, choć sam "pasha" wyznał, że w przyszłości grupy wiekowe mogą zostać rozszerzone. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę Pasha Gaming Camp.

Strife CS:GO Gracz zwolniony w trakcie spotkania. Tego w esporcie jeszcze nie było

Więcej o: