Matty Cash w drużynie tygodnia FIFA 22. W końcu z polską flagą

Dwóch Polaków i Cristiano Ronaldo. Gracze mają na kogo polować w nowym Team of the Week. Zwłaszcza że dla jednego z polskich zawodników to pierwsza tego typu karta.

Nowa Drużyna Tygodnia nie jest wypchana gwiazdami po brzegi, ale Polacy z pewnością zacierają rączki na karty, które są dostępne od dziś w paczkach. Wśród nich są Wojciech Szczęsny i Matty Cash. A jeśli takie akcenty nie są wystarczająco interesujące, można zacisnąć kciuki i liczyć na traf prawdziwego delikatesu. Na czele najnowszego TOTW stoi bowiem Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

FIFA 22. Matty Cash po raz pierwszy z polską flagą 

Choć Matty Cash debiutował w kadrze reprezentacji Polski już dobre kilka miesięcy temu, tak w FIFA Ultimate Team nie miał okazji dostać karty z biało-czerwoną flagą. Ostatnie tygodnie są jednak dla prawego obrońcy bardzo udane. Jego Aston Villa notuje przyzwoite wyniki, dzięki czemu walczy o utrzymanie w pierwszej dziesiątce Premier League.

Od początku nowego roku Cash zanotował 2 gole i trzy asysty. Piłkarskie double-double złożył również w zaległym meczu z Leeds. Bramka z asystą zwróciły uwagę EA Sports, które nagrodziło go pierwszą kartą in-form - wyjątkową, bo "debiutancką" w polskich barwach.

Czesław Michniewicz też nie musiał się długo zastanawiać w kontekście defensora. Cash znowu otrzymał powołanie do reprezentacji.

FIFA 22. Wojciech Szczęsny między słupkami 

W kontekście wczorajszego meczu z Villarealem ta nominacja wygląda na swój sposób dziwnie. Stąd trzeba przypomnieć - Drużyna Tygodnia tyczy się występów z minionej kolejki, a nie tych najświeższych. 

A ostatni weekend Wojciech Szczęsny mógł akurat zaliczyć do udanych. W meczu z Sampdorią obronił jedenastkę strzelaną przez Antonio Candrevę. To już trzeci wygrany pojedynek przy rzucie karnym Szczęsnego w tym sezonie Serie A.

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl. 

Juventus stara się gonić za czołówką, lecz słaby start sezonu nadal ma swoje konsekwencje. "Stara Dama" jest w pierwszej czwórce, ale do prowadzącego Milanu traci siedem oczek.

FIFA 22. Po prostu Cristiano Ronaldo

Manchester United nie ma ostatnio lekkiego okresu. Rany po przegranych derbach z City jeszcze się nie zabliźniły, a już "Czerwonym Diabłom" przyszło pożegnanie z Ligą Mistrzów. Miniona kolejka to drobny pozytyw, bo United po zażartej batalii wygrało z Tottenhamem.

Nie stało by się to, gdyby nie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zagrał kapitalne spotkanie, kompletując hat-tricka. Zrobił praktycznie całą robotę w pojedynkę. Przede wszystkim pierwsza z bramek zapadła w pamięć - piękne uderzenie zza pola karnego.

Co ciekawe jest to dopiero pierwszy in-form Ronaldo w FIFIE 22. Dotychczasowo Portugalczyk otrzymał aż pięć specjalnych kart, lecz to jego debiut w drużynie tygodnia. Niemniej jednak trafienie go zasypie każdego gracza ogromnym stosem monet. To zdecydowanie najlepszy możliwy traf ze wszystkich w 26. Drużynie Tygodnia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.