Trump i Musk w GTA 6? Podobno twórcy szykują ich karykatury

Z każdym przeciekiem Grand Theft Auto 6 staje się jeszcze bardziej interesujące. Według doniesień do gry mają trafić karykatury czołowych celebrytów.

Przecieki związane z Grand Theft Auto 6 wchodzą na wyższy poziom. Na światło dzienne wychodzą plotki nie tylko dotyczące głównych założeń fabuły czy daty premiery, lecz także pomniejszych easter eggów. Te zapowiadają się naprawdę zabawnie. 

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Słynne osobistości w GTA

Nie byłoby odkryciem stwierdzenie, jakoby gry z serii Grand Theft Auto miały stanowić odbicie rzeczywistości w krzywym zwierciadle. Przykłady można wymieniać niemal w nieskończoność, lecz najbardziej kultowym z nich jest postać Jaya Norrisa. W świecie gry był właścicielem medium społecznościowego Lifeinvader, jednocześnie stanowiąc karykaturę Marka Zuckerberga.

Jak donosi portal Altchar, w nadchodzącej, szóstej odsłonie GTA również zobaczymy awatary odpowiadające słynnym osobistościom. Pewien przedsiębiorca ma być wzorowany na Elonie Musku, natomiast traktowany niepoważnie polityk na byłym prezydencie USA, Donaldzie Trumpie.

Naomi Osaka FortniteSportowcy, superbohaterzy i piosenkarze. Takie akcje to ich specjalność

Co wiemy o GTA 6?

W przeciągu ostatnich tygodni o Grand Theft Auto 6 mogliśmy dowiedzieć się naprawde wiele. Jedyna oficjalna informacja potwierdza wyłącznie prace nad tytułem. Przecieki budzą jednak znacznie więcej zainteresowania. Według niektórych z nich na pierwszą oficjalną zapowiedź możemy liczyć jeszcze w tym roku.

Mniej optymistyczne są doniesienia dotyczące właściwej premiery. Często w informacjach przewija się rok 2024, albowiem wówczas Take-Two, właściciel Rockstar Games, estymuje największe wpływy do budżetu. Fabuła gry ma pozwolić na odwiedzenie nie jednego, lecz kilku miast na różnych kontynentach. Mówi się, że jej ukończenie może zająć nawet kilkaset godzin.

Już nie tylko zakaz gier? Gracze z Chin nie mają łatwoJuż nie tylko zakaz gier? Gracze z Chin nie mają łatwo

Więcej o: