David Villa wróci do serii FIFA? Gracze znaleźli wskazówkę

Hiszpańskie grono ikon w FIFIE może niedługo się powiększyć. Przesłanki tyczą się Davida Villi. Społeczność jest taką wizją zachwycona.

Czyżby nowa ikona w serii gier FIFA pojawiała się na horyzoncie? Gracze odkryli ślady, które jasno by na to wskazywały. Do bazy gry dodano bowiem specjalne tifo na trybuny przedstawiające Davida Villę. Hiszpan zdecydowanie jest zawodnikiem, który zasłużył na specjalny status. Pytanie więc, czy będzie w grze tylko aspektem estetycznym, czy rzeczywiście gracze dostaną okazję zagrania nim osobiście.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Kandydat na ikonę w FIFIE idealny

David Villa w swojej karierze wygrał w zasadzie wszystko, co mógł. Mistrzostwo Świata i Europy z reprezentacją. Klubowo Liga Mistrzów, trzy tytuły mistrza Hiszpanii i wiele pomniejszych wyróżnień. Napastnik osiągnięć ma niemało, ale co ważne wszystko podpierał też zawsze świetnymi liczbami indywidualnymi.

Graczy FIFY mocno trzymają kciuki za nominację Villi. Jeszcze kilka lat temu Hiszpan przewijał się przez grę jako normalna karta, zaś dużo osób wciąż pamięta jego wersje specjalne. Do tego dochodzi rzecz jasna rzesza fanów jego piłkarskich umiejętności.

League of LegendsGrał 60 godzin bez przerwy. Chciał dojść do wysokiej rangi w grze

Więcej treści gamingowych na Gazeta.pl. 

Od niedawna, bo od FIFY 21 w grze pojawia się były kolega reprezentacyjny Villi, Fernando Torres. Popularny "El Nino" podobnie jak on kończył swoją karierę w Japonii. Pojawiło się wiele głosów, że Villa zasłużył na kartę Ikony dużo bardziej od niego, choć kto wie - być może już niedługo pojawi się opcja reaktywacji tego hiszpańskiego duety dzięki możliwościom w grze.

Póki co przecieki dotyczące Villi to jedynie mała ploteczka, ale nie takie przesłanki potrafiły się przeobrażać w coś realnego. Nie jest też pewne, czy Hiszpan pojawiłby się już w obecnej odsłonie, czy jednak EA Sports trzymałoby go dopiero na kolejną część, a samo tifo było tylko drobnym elementem całej zapowiedzi nominacji Hiszpana.

Destiny 2: Królowa WiedźmaRosjanie i Białorusini wykluczeni. Świat gamingu solidarny z Ukrainą

Więcej o: