Brawl Stars kusi mobilnych graczy. Czym jest i jak w niego zagrać?

Granie z wykorzystaniem smartfonów i tabletów gromadzi coraz więcej sympatyków. Częstym wyborem jest gra Brawl Stars - czym ona jest, na czym polega i jak ją pobrać?

Gry mobilne to przyszłość gamingu. Bez wahania wskazują na to wszystkie statystyki, które udowadniają, że liczba graczy z wykorzystaniem urządzeń przenośnych będzie tylko rosła. Jednym z popularniejszych w Polsce tytułów jest Brawl Stars.

Zobacz wideo Recenzujemy "It Takes Two". Czy warto zagrać?

Brawl Stars. Czym jest?

Brawl Stars to gra fińskiego studia Supercell, która została wydana 12 grudnia 2018 roku. Należy do gatunku MOBA, czyli multiplayer online battle arena. Gracze rywalizują ze sobą w drużynach lub indywidualnie w formacie każdy na każdego.

Brawl Stars. Kto może zagrać?

Brawl Stars z uwagi na swoją kreskówkową oprawę i brak przemocy jest tytułem dla każdego. Została zaklasyfikowana jako produkt odpowiedni dla osób od dziesiątego roku życia wzwyż przez Google Play oraz dziewiątego roku życia wzwyż przez App Store.

Freddy 'krimz' JohanssonKoronawirus wymusza kolejne zmiany. Dwóch esportowców na kwarantannie

Brawl Stars. Ile kosztuje?

Jednym z największych plusów Brawl Stars jest jego niska cena. Gra bowiem jest darmowa do pobrania, zaś finansowana jest z tak zwanych mikrotransakcji.

Co to oznacza? To proste - gracze mają możliwość zakupu dodatkowych opcji, takich jak przedmioty kosmetyczne czy nowe postacie, określane także Zadymiarzami lub Brawlerami.

Brawl Stars. Na jakie jest platformy?

Brawl Stars, jak inne produkcje Supercell, są dedykowane na urządzenia mobilne. W grę zagramy na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Jedynym zastrzeżeniem są wersje systemów. Android musi być równy lub wyższy wersji 4.3, zaś iOS - 9.0.

Jakub 'sinmivak' Rucki, AGO ROGUETak słabo jeszcze nie grali. Illuminar poza play-offami Ultraligi

Brawl Stars. Jak zagrać?

Aby zagrać w Brawl Stars wystarczy pobrać grę z dedykowanego dla konkretnego urządzenia sklepu z aplikacjami. W przypadku smartfonów i tabletów z Androidem będzie to Sklep Play, zaś w przypadku od Apple - App Store.

Następnie po przejściu do gry należy założyć konto Supercell ID, po czym można bez problemu przystąpić do gry.

Więcej o: