Superbohater powraca do Fortnite. To efekt akcji promującej nowy film

Fortnite nie stroni od od kultury masowej. Twórcy gry często decydują się na współpracę z najpopularniejszymi markami, wprowadzając do gry ciekawe urozmaicenia. Tym razem oznacza to powrót superbohatera.

Już 4 marca na ekrany kin w całej Polsce trafi nowy film oparty o serię komiksów wydawnictwa DC Comics. Głównym, a zarazem tytularnym bohaterem będzie Batman. Twórcy filmu nie próżnują pod względem promocji, przez co wkrótce Człowiek-Nietoperz zawita do świata Fortnite.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Batman powraca do Fortnite

Superbohaterowie w Fortnite to nic dziwnego. Popularny battle royale wyprodukowany przez Epic Games nie stroni od brania udziału w potężnych akcjach marketingowych. Przed zaledwie kilkoma tygodniami do gry trafił Spider-Man. Wcześniej zaś gracze mogli wziąć udział w unikatowym koncercie Travisa Scotta czy Marshmellowa.

Informacje nie zostały jeszcze potwierdzone, a pochodzą od ogromnego fana Batmana i specjalisty w zakresie jego historii, użytkownika Twittera kryjącego się pod pseudonimem KwingReviews. W krótkim wpisie na wspomnianym medium społecznościowym ogłosił, że superbohater wkrótce trafi do Fortnite.

To nie pierwsze powiązanie Fortnite z Batmanem

Pojawienie się Batmana w Fortnite w żadnym wypadku nie stanowiłoby nowości. Superbohater pojawiał się już w grze, przez co część bardziej zażyłych graczy z dłuższym stażem może dysponować jego strojem i akcesoriami.

Współpraca w zakresie Batmana pomiędzy Epic Games a DC Comics wyszła poza ramy gier komputerowych. W zeszłym roku ukazała się seria komiksów, które łączą świat opisanego superbohatera z Fortnite. Te zawierały wówczas unikalne kody, które można było wymienić w grze na wirtualne przedmioty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.