Odtworzył miasto z kreskówki w Minecrafcie. Praca internauty budzi podziw

Minecraft stwarza możliwości, którymi nie może pochwalić się żadna inna gra. Udowadnia to użytkownik Reddita, który odwzorował w grze kreskówkowe miasto Springfield.

W Minecrafcie można stworzyć wszystko. Udowadnia to kolejny internauta, który tym razem wziął sobie za cel odwzorowanie całego miasta z popularnej kreskówki dla dorosłych. Jak mu się to udało? Oceńcie sami!

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Nieograniczone możliwości

Kto chociaż na chwilę włączył Minecrafta, ten wie, że to tytuł idealny do uwolnienia swoich pokładów kreatywności. Sześcienny świat umożliwia wznoszenie monstrualnych budowli, tworzenie zawiłych systemów lub po prostu przeżywanie przygód, nad którymi gracz ma pełną kontrolę.

Niektórym to jednak nie wystarcza i chcą wycisnąć z produkcji Mojang Studios więcej, niżeli wcześniej wydawało się możliwe. Na łamach Sport.pl przedstawialiśmy zaimplementowaną piłkę nożną wraz z pełną fizyką, odwzorowany serial Squid Game czy przeniesienie kultowego VALORANTA wprost do sześciennego świata.

Grand Theft Auto VFani w końcu się doczekali. GTA 6 oficjalnie potwierdzone

Springfield w Minecrafcie

Granicę przenoszenia serialowych lokacji do Minecrafta przekroczył użytkownik Reddita kryjący się pod pseudonimem BlocksterCraft. Krótki wpis został uzupełniony o film, który przedstawia odwzorowane miasto Springfield znane z serialu Simpsonowie. Pełną prezentację dzieła BlocksterCrafta znajdziecie tutaj.

Więcej treści esportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Miasto jest wciąż w fazie budowy, choć od momentu postawienia pierwszego sześciennego klocka minęło siedem miesięcy. Dodatkowo autor pochwalił się, że wyjątkowy wygląd gry zawdzięcza autorskiej modyfikacji graficznej, która jeszcze bardziej przybliża oryginalny wygląd Minecrafta do popularnej kreskówki dla dorosłych.

Deluxe Ski Jump 2 na AndroidaWszyscy chcieli być jak Małysz. Ta gra była fenomenem

Więcej o: