Ronaldo twarzą nowej gry piłkarskiej! To konkurencja FIFY. Jak w niej wygląda?

Strikerz Inc. zrzuciło na rynek gier piłkarskich prawdziwą bombę. Firma ogłosiła, że twarzą jej produktu - UFL - został Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk wraca na okładki gier komputerowych. Cristiano przed laty był twarzą Pro Evolution Soccer. Następnie przez chwilę reklamował FIFĘ. Teraz stał się głównym ambasadorem nowej gry - United Football League.

Zobacz wideo Morawiecki: "Przez esport chcemy wyciągać dzieci z domu". Z sali: "Esport polega na tym, że się siedzi"

Ronaldo w prestiżowym gronie

Producenci UFL maksymalnie podkręcili atmosferę. W ostatnich tygodniach sukcesywnie odsłaniali kolejne karty, prezentując ambasadorów swojej marki. Są nimi: Ołeksandr Zinczenko i Kevin De Bruyne z Manchesteru City, Romelu Lukaku z Chelsea i Roberto Firmino z Liverpoolu. Teraz jednak zrzucono prawdziwą bombę.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ogłoszono bowiem, że twarzą marki został Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dołączył do grona ambasadorów, ale nie ma cienia wątpliwości, że będzie w nim największą gwiazdą. Ma być bowiem tym, który wyląduje na okładce gry. 

Możemy również przyjrzeć się wirtualnej postaci Ronaldo. Trzeba przyznać, że Strikerz Inc. postarało się przy odwzorowywaniu twarzy Portugalczyka:

Cristiano Ronaldo w grze UFL.Cristiano Ronaldo w grze UFL. screenshot

Co wiemy o grze?

W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z rozgrywki, które zdradza więcej szczegółów. Możemy również w krótkich momentach przyjrzeć się mechanice gry. Co jeszcze o niej wiemy?

UFL będzie darmową grą piłkarską, która zamierza zatrząsnąć rynkiem, a dokładniej EA Sports i Konami, które w ostatnich latach zdominowały tę branżę. Silnik gry to Unreal Engine. Premiera ma nadejść jeszcze w 2022 roku. Gra będzie dostępna na wszystkich platformach - PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i PC.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.