Kultowa gra polskiego studia doczeka się kontynuacji. Powrót do czasów dzieciństwa

Gra dzieciństwa wielu polskich graczy doczeka się kontynuacji. Już wkrótce na komputery i konsoli trafi nowa odsłona Kangurka Kao.

Gothic, The Sims czy Diablo. Gier, które mogliśmy ogrywać za najmłodszych lat było sporo. Wkrótce będziemy mogli wrócić do tych czasów za sprawą premiery nowego Kangurka Kao.

Zobacz wideo Recenzujemy "It Takes Two". Czy warto zagrać?

Nostalgiczny powrót do dzieciństwa

Podczas, gdy inni poznawali przygody Crasha Bandicoota, grono polskich dzieci i nastolatków miało okazję obcować przez monitor z Kangurkiem Kao. Gra polskiego studia Tate Media zdobyła nad Wisłą status kultowej, zapisując się w pamięci graczy równie mocno co Gothic.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Już w tym roku będziemy mogli cofnąć się w dziecięce lata za sprawą nowej odsłony serii. Wieści o jej powstawaniu pojawiły się jeszcze w roku 2020, lecz to w minioną środę pojawił się oficjalny trailer zawierający materiały z wnętrza gry.

 

Co zatem nas czeka w nadchodzącym Kangurku Kao? Przede wszystkim rozwiązania znane z poprzednich gier - sporo elementów zręcznościowych, zbierania monet i przedstawionych w komiksowy sposób pojedynków.

Rozgrywka dla każdego

W nowego Kangurka Kao będzie mógł zagrać każdy, choć nie oznacza to gry w modelu free to play. Tytuł trafi na szeroką gamę sprzętu: na komputery, PS4 i PS5, Xbox Series One i X oraz Nintendo Switcha. Dodatkowo podane wymagania systemowe na platformie Steam nie należą do wygórowanych, choć niewykluczona jest ich aktualizacja.

Dokładna data premiery gry nie jest znana, jednak zgodnie z zapowiedziami, ma trafić w ręce graczy jeszcze w tym roku. Czy produkcja Tate Media spełni oczekiwania fanów wzmagane przez uczucie nostalgii? Tego dowiemy się już wkrótce.

Więcej o: