Fani znanej serii gier będą zachwyceni. Producent przerywa milczenie

Fani Crysis mogą rozpocząć świętowanie Firma Crytek, producent gry, ogłosił pracę na kolejną grą serii.

Crysis po raz pierwszy zagościł na komputery graczy w drugiej połowie 2007 roku. Do dziś seria doczekała się łącznie trzech odsłon: Crysis, Crysis Warhead i Crysis 2. Jak się jednak okazuje, gracze niedługo będą mogli zagrać w kolejną odsłonę cyklu.

Zobacz wideo Rewolucja w komunikacji z piłkarzami. "Telefon? Gry? To normalne. Ale nie można stawiać zakazów"

Crysis 3 nadchodzi

W środę, 26. stycznia, na oficjalnej stronie przedsiębiorstwa Crytek pojawił się wpis potwierdzający pracę dążące do stworzenia kolejnej odsłony serii Crysis. Gra roboczo określana jest mianem Crysisa 3, jednak niewykluczona jest jej zmiana bliżej premiery lub zapowiedzi prezentującej gameplay.

 

O samej grze, poza tym, że powstaje, wiadomo niewiele. Krótki film zamieszczony w ogłoszeniu nie przedstawia gry. Nie dorzucono także żadnych zrzutów ekranu, co jednak nie powinno dziwić. Tytuł znajduje się we wczesnej fazie produkcji.

GTA Vice CityGTA Vice City w jednym z abonamentów PlayStation? Pojawiły się przecieki

Crysis 3 - gra nowej generacji

Avni Yerli, dyrektor generalny Crytek w swoim wpisie zapowiada, że nowy Crysis będzie prawdziwą strzelanką nowej generacji. Co jednak się za tym kryje? Spekuluje się, że gra może nie pojawić się na konsolach PS4 i starszych Xboxach.

Więcej treści esportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Jak będzie w rzeczywistości? Musimy wstrzymać się do ujawnienia większej ilości informacji. News ze strony przedsiębiorstwa Crytek z całą pewnością pobudził społeczność graczy i skutecznie o sobie przypomniał, a zapewne taki był jego cel.

Kamil Grosicki w stroju WOŚP w FIFA 22.WOŚP w FIFA 22? Producenci przygotowali specjalną nagrodę dla Polaków!

Więcej o: