GTA Vice City w jednym z abonamentów PlayStation? Pojawiły się przecieki

Posiadacze PS Now w lutym mogą otrzymać ciekawą pozycję do ogrania. Mowa o GTA Vice City w wersji The definitive Edition. Gra miałaby być dostępna aż do maja 2022.

PlayStation próbuje odpowiadać na ostatnią ofensywę Microsoftu i Xboksa, wdrażając do swoich usług abonamentowych ciekawsze gry. Jedną z lutowych propozycji w PS Now może być GTA Vice City w odświeżonej wersji.

Zobacz wideo Morawiecki: "Przez esport chcemy wyciągać dzieci z domu". Z sali: "Esport polega na tym, że się siedzi"

GTA w PS Now?

Do sieci wyciekły interesujące zdjęcia, które najprawdopodobniej zdradziły zawartość PS Now w nadchodzącym miesiącu. Na obrazku widzimy zajawkę GTA Vice City w wersji The Definitive Edition, która będzie dostępna w usłudze PlayStation Now. Poniżej przykład zdjęcia, które masowo pojawiły się na Twitterze i Reddicie. 

Co ciekawe subskrybenci PS Now obecnie mają dostęp do jednej z gier trylogii The Definitive Edition - GTA III. Gra pojawiła się w grudniowej ofercie i jest dostępna przez trzy miesiące od momentu dodania. Wprowadzenie Vice City mogłoby być kontynuacją tego trendu. Być może Sony dostrzegło też duże zainteresowanie GTA III i z tego względu wprowadzi do swojej usługi kolejną część. 

Oczywiście w lutowym zestawie gier powinno się znaleźć jeszcze kilka innych tytułów. Na razie jednak Sony nie udostępniło informacji na ten temat. The Definitive Edition zaś to odświeżone wersje trzech gier: GTA III, Vice City i San Andreas. Rockstar, który wskrzesił swoje stare hity, nie otrzymał pochlebnych recenzji.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Czym jest PS Now? To usługa pozwalająca na połączenie PlayStation z komputerem stacjonarnym. Wykupując PS Now gracz otrzymuje dostęp do dużej kolekcji gier, w które może grać na komputerze. Dzięki temu nie trzeba posiadać przy sobie konsoli, by zagrać w ulubione tytuły. Wystarczy do tego komputer i PS Now.

FaZe Clan powstał w 2010 roku i zaledwie po 11 latach wkroczy na giełdę.Szalony pomysł organizacji. Nagrodą milionowy kontrakt i sportowy samochód

Więcej o: