WOŚP w FIFA 22? Producenci przygotowali specjalną nagrodę dla Polaków!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i o jeden dzień dłużej, a także w FIFIE 22. EA Sports przygotowało specjalne wyzwanie, w którym można zdobyć koszulkę WOŚP-u w wersji wirtualnej.

Serduszko WOŚP-u można nakleić już nie tylko na prawdziwą kurtkę, ale także na koszulkę w FIFIE. Producenci gry przygotowali specjalny strój z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak go zdobyć?

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Specjalnie wydarzenie dla Polaków

To nie pierwsza taka inicjatywa ze strony EA Sports. W przeszłości w trybie Ultimate Team FIFA wręczała graczom z Polski specjalne koszulki z okazji Dnia Niepodległości. W FIFA 22 zabrakło tego wydarzenia, jednak producenci przygotowali coś w zamian. Mowa o strojach Wielkiej Orkiestry zaprojektowanych przez samego Jurka Owsiaka. 

„Wykonaj zadania, by otrzymać karty Wielkiej Orkiestry i uczcić finał WOŚP!" – brzmi polecenie. W trybie Ultimate Team pojawiło się specjalne tygodniowe zadanie, za które gracze otrzymają stroje z motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To w połowie czarna koszulka, która ma po lewej stronie wielkie logo WOŚP-u w kolorowych barwach. Na dodatek na prawej piersi znajduje się czerwone serduszko WOŚP-u. Poniżej zdjęcie stroju:

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Łącznie do wykonania są trzy zadania. To:

  1. Rozegranie 8 meczów Squad Battles na poziomie minimum „Zawodowiec" (lub w Rivals)
  2. Strzelenie gola wolejem w czterech różnych meczach Squad Battles na poziomie minimum „Nowicjusz" (lub w Rivals)
  3. Zaliczenie 6 asyst pomocnikiem w Squad Battles na poziomie minimum „Zawodowiec" (lub w Rivals)

Za poszczególne zadania otrzymamy herb, motyw stadionu i Tifo inspirowane WOŚP-em. Po wykonaniu wszystkich trzech zadań gracz otrzyma na swoje konto strój Wielkiej Orkiestry. Wymagania są więc spore, a czasu niewiele. Czas zadania kończy się 2 lutego.

Przypomnijmy, że 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. W związku z tym w wielu miastach odbędą się liczne wydarzenia, koncerty i imprezy. EA Sports dołączyło się do promowania tego charytatywnego święta Polaków. Jest to pierwsze w historii globalne wsparcie Fundacji bezpośrednio w grze FIFA.

Koszulki zostały stworzone również w formie fizycznej. Unikatowe egzemplarze trafią do twórców i znanych osób, którzy podpiszą koszulki, a te następnie trafią na aukcje na rzecz Fundacji.

FIFA 22Darmowa paczka w FIFA 22 i Mohamed Salah. Jak je zdobyć?

Więcej o: