Darmowa paczka w FIFA 22 i Mohamed Salah. Jak je zdobyć?

Jak co miesiąc Amazon przygotował dla swoich abonamentów specjalną nagrodę w FIFIE 22. Są to paczki, ale także karta wypożyczenia Mohameda Salaha. Zobacz jak je zdobyć.

Każdy sposób jest dobry, by pootwierać dodatkowe paczki w FIFIE 22. Jednym z nich jest posiadanie Amazon Prime, który zapewnia graczom dodatkowe zawartości w grze od EA Sports.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Paczki od Amazon Prime

Co miesiąc subskrybenci Amazon Prime'a mogą spodziewać się ciekawych przedmiotów, które otrzymają w poszczególnych grach. Te mogą być rozdawane także w FIFA 22. Tak właśnie będzie w styczniu.

Od 24 stycznia do 21 lutego każdy posiadacz Amazon Prime może odebrać specjalne nagrody w FIFIE 22. Co znajdziemy w styczniowym zestawie? Są to:

  • 7 rzadkich złotych kart piłkarzy
  • 2 wybory piłkarza z overallem 82
  • 12 rzadkich materiałów eksploatacyjnych
  • Karta wypożyczenia Mohameda Salaha ważna na 20 meczów

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Wszystkie dodatki poza kartą Salaha są dodawane permanentnie do naszego składu i znajdują się w jednej, zbiorczej paczce, którą odbiera się w sklepie Ultimate Team.

Jak za to otrzymać wspomnianą paczkę? To banalnie proste. Wystarczy połączyć swoje konto na platformie Twitch z kontem na platformach EA Sports i Amazon Prime Gaming. Następnie na Twitchu wystarczy nacisnąć w prawym górnym rogu w ikonkę korony, gdzie będziemy mieli możliwość odebrania nagród.

Można także wejść na stronę Amazon Gaming i tam znaleźć nagrody dostępne za styczeń w FIFIE. Następnie wystarczy kliknąć odbiór nagrody i połączyć konto Amazona z kontem EA. Jest to bardzo proste, a strona przeprowadzi użytkownika przez cały proces.

Amazon Prime zaś od dłuższego czasu jest w bardzo niskiej cenie - zaledwie 49 złotych rocznie. Poza dodatkami w grach, które wnosi Amazon Gaming, istnieje również kilka innych usług dostępnych w tym abonamencie. Szerzej pisaliśmy o tym w październiku

Minecraft SquidCraft Games Squid GameSquid Game w Minecraft? Turniej pobił rekordy oglądalności

Więcej o: