Kultowe studio pracuje nad nowym tytułem. To zupełnie nowe uniwersum

Twórcy Diablo czy World of Warcraft pracują nad nową grą. Szczegółów nie ujawniono, lecz ma być to gra typu survival.

Diablo, StarCraft, World of Warcraft czy Overwatch. Niemal każdy zapalony gracz miał styczność z produkcjami Blizzarda. Jak się okazuje, studio pracuje nad nową niezapowiedzianą grą.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Survival w wykonaniu Blizzarda

Produkcje Blizzarda uznawane są za kultowe. Końcu kto z nas nie siekał hord potworów w Diablo czy nie ekscytował się fabułą przedstawioną w Warcrafcie. Jak możemy dowiedzieć się z Twittera studia, pracuje ono nad zupełnie nową produkcją.

O grze niewiele wiadomo. Nie poznaliśmy jej nazwy, ani szczegółów dotyczących fabuły. Tytuł ma być survivalem, który trafi na konsole i komputery osobiste. Nadmieniono, że jest to zupełnie nowe uniwersum niepołączone z poprzednimi grami Blizzarda.

MinecraftZaskakujący pomysł internauty. Przeniósł piłkę nożną do Minecrafta

Praca szuka człowieka

Informacje dotyczące produkcji pozostają niewiadomą, zupełnie jak daty premiery czy chociaż bardziej konkretnej zapowiedzi. Te mogą jednak nadejść nieprędko, gdyż Blizzard jednocześnie poinformował o rekrutacji do zespołu pracującego nad nową grą.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Kto znajdzie zatrudnienie? Studio poszukuje programistów, którzy pochylą się nad kwestiami związanymi z serwerem (co może wskazywać na grę z trybem multiplayer), silnikiem i pokrewnymi. Dodatkowo zespół potrzebuje osób odpowiedzialnych na projektowanie poziomów w grze oraz grafików.

FIFA 22Jak zagłosować na 12. zawodnika FIFA 22 TOTY? Interesująca lista nominowanych

Więcej o: