Steam zapowiada kolejne wyprzedaże. Gry przecenione

Gracze mogą już szykować portfele, bo Steam zapowiada kolejne fale wyprzedaży. W ich trakcie będzie można pozyskać gry za znacznie mniejsze pieniądze.

Wyprzedaże na Steamie zawsze są świętem graczy. Szczególnie starsze gry są do nabycia nawet za kilkanaście złotych. Wkrótce rozpocznie się pierwsza przecena.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Chiński Nowy Rok zwiastuje przeceny

Według informacji SteamDB, wkrótce czeka nas duża promocja na wiele gier na platformie sprzedażowej Steam. To wirtualny sklep, w którym znajdują się niemalże wszystkie najważniejsze gry, ale również jest sporo pozycji mniej znanych.

O jakiej dacie mowa? Licznik na stronie wskazuje na 27 stycznia 2022 roku. Data nieprzypadkowa, bowiem wyprzedaż jest związana z nadejściem Chińskiego Nowego Roku. Okres promocyjny na wiele gier potrwa od 27 stycznia do 3 lutego. Na razie nie znamy szczegółowych informacji ani listy przecenionych gier. Możemy się jednak spodziewać bardzo wielu promocji.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jeśli któryś z graczy przegapi wyprzedaż, nic straconego. Steam bowiem planuje już kolejną akcję obniżki cen. Mowa o wydarzeniu zwanym Steam Next Fest, które odbędzie się pod koniec lutego. Wówczas możemy się spodziewać ponownie przecen na bardzo znane tytuły.

Informacja o nadchodzących wyprzedażach jest kluczowa dla osób, które właśnie planują zakup różnych gier. Być może warto się wstrzymać i przejrzeć ofertę sklepu Steam dopiero za kilka dni. W ten sposób gracz może oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Dla przykładu można zajrzeć do listy przecenionych gier z jesiennej wyprzedaży

Więcej o: