Kultowy event w FIFA 22 zapowiedziany. Gracze znaleźli przecieki

Gracze na brak eventów w FIFA 22 nie mogą narzekać. Tymczasem producenci gry szykują dla swoich klientów kolejne wydarzenie - FUT Birthday. To zabawa związana z 13. urodzinami trybu Ultimate Team.

Wygląda na to, że i FIFA 22 będzie posiadała swoje „FUT Birthday". To kultowy event, który jest obecny z graczami od lat. W 2022 roku tryb Ultimate Teams kończy trzynaście lat.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Zbliża się kolejny event FIFA 22

Jeden z użytkowników Twittera wyszukał w kodzie gry FIFA 22 nietypową grafikę. Jest ona związana z 13. urodzinami trybu Ultimate Team. Co oznacza? Wydarzenie znane jako „FUT Birthday". Poniżej znajduje się wcześniej wspomniana grafika:

Grafika wydobyta z kodu gry FIFA 22.Grafika wydobyta z kodu gry FIFA 22. fot. Twitter/FUTIconOK

Urodziny FUT to święto każdego gracza FIFY. Jest to jeden z najstarszych eventów w trybie Ultimate Team. Jest również cykliczny. Z tego względu nie bez powodu można nazwać „FUT Birthday" kultowym wydarzeniem, które jest wspominane przez graczy z sentymentem.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W 2022 roku będą to trzynaste urodziny trybu Ultimate Team. Jest to tryb, który pojawił się po raz pierwszy w FIFA 09 i był dostępny jako płatny dodatek do wersji na PlayStation 3 i Xbox360. W kolejnych latach Ultimate Team zebrał dużą popularność, aż stał się flagowym produktem każdej kolejnej edycji FIFA. Tryb polega na rywalizacji online z innymi graczami oraz na budowaniu składów złożonych z kart prawdziwych piłkarzy.

Czego możemy się spodziewać po FUT Birthday? Zapewne tego, co w ostatnich latach. To znaczy, że gracze będą zalewani limitowanymi paczkami oraz Wyzwaniami Budowania Składów. Ponadto EA Sports najprawdopodobniej wprowadzi do gry specjalny rodzaj kart z tej okazji, który trafi do wybranych piłkarzy.

Warto dodać, że FUT Birthday dotychczas było obchodzone w marcu, bowiem tryb zadebiutował dokładnie 20 marca 2009 roku. Ciężko ocenić więc, czy EA Sports zbyt się pospieszyło w tym roku, czy dopiero zaczęło pracę nad wydarzeniem. Na razie jest to jednak tylko przeciek, który znalazł jeden z graczy, grzebiąc w kodzie gry.

Rekkles w barwach G2Polak zatrzymał gwiazdę esportu. Zespól legendy pokonany

Więcej o: