Polski hit na ostatniej prostej. Producenci przedstawili nowe nagrania [WIDEO]

Premiera Dying Lighta 2 Stay Human zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem producenci gry - Techland - udostępnił w internecie najprawdopodobniej ostatni zwiastun.

Dying Light 2 Stay Human to najbardziej wyczekiwana obecnie gra na świecie. Produkuje ją polskie studio - Techland - który nie kilkanaście dni przed premierą podzielił się nowym nagraniem, zdradzającym nam więcej informacji na temat produkcji. 

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Ostatnie nagrania przed premierą

13 stycznia miał miejsce ostatni odcinek cyklu Dying 2 Know, który był częścią promocji nadchodzącej gry Dying Light 2. Producenci po raz kolejny ujawnili fragment rozgrywki poprzez gameplay. Dostaliśmy również informacje na temat trybu kooperacji - chociażby takie, jak to, że grę można w tym trybie ukończyć w 100%. 

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ponadto na nagraniu widzimy porównanie Dying Lighta 2 na różnych platformach. Pracownicy Techlandu, którzy są odpowiedzialni za tę produkcję zabrali głos w nagraniu, opowiadając o latach pracy nad największym i najdroższym produktem firmy. Łącznie to niecałe 20 minut nagrania idealnego dla fanów marki. 

 

Jednocześnie Techland udostępnił kolejną i najprawdopodobniej ostatnią zapowiedź gry. W kilkanaście godzin nagranie obejrzano 775 tysięcy razy. Jeśli nie wiecie jeszcze czym jest Dying Light 2, poniższe nagranie pozwoli wam zaznajomić się ze światem przygotowanym przez polskie studio.

 

Co ciekawe fragment nagrania zdradza część fabuły. Mowa o nawiązaniu do pierwszej części gry, a dokładniej do jednego z zakończeń, w którym, uwaga tu spoiler, Kyle przypuszczalnie zamienia się w zombie. 

Premiera Dying Light 2 Stay Human odbędzie się 4 lutego 2022 roku. Produkcja pojawi się na wszystkich najpopularniejszych platformach, czyli PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra jest największym przedsięwzięciem polskiego studia Techland. Pierwsza część - Dying Light - sprzedała się w kilkunastu milionach kopii. Druga część jest zaś najbardziej wyczekiwaną grą przez użytkowników Steam.

Więcej o: