Ta gra może być wielkim zaskoczeniem. Nietypowe uniwersum

Poznaliśmy więcej szczegółów na temat gry, której produkcją studio Nekcom Games zajmuje się od blisko pięciu lat. Tytuł zapowiada się intrygująco.

Medium, jakimi są gry komputerowe, pozwala na opowiedzenie historii, o których większościom graczy nigdy się nie śniło. Przed szereg najbardziej oryginalnych pomysłów w ostatnich dniach wysunęło się chińskie studio Nekcom Games, które ujawniło więcej historii na temat tajemniczego Project SAS.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Chińska wizja wykupienia USA przez Japonię

Showa American Story wrzuci nas wprost w lata 80. XX. wieku. Historia będzie jednak odmieniona, albowiem w wizji twórców tereny Stanów Zjednoczonych stały się kolonią japońską. Imigracja ze wschodu skutecznie zagnieździła w regionie swoją kulturę, a mieszkańcy powoli zaczęli przystosowywać się do nowego rytmu życia.

To jednak nie koniec plot-twistów. Świat został odmieniony przez niewyjaśnioną katastrofę. Od momentu japońskiej kampanii na zachód minęło wiele czasu, a nastoletnia dziewczyna powstaje z martwych tylko po to, aby odkryć post-apokaliptyczny świat pełen zombie, dziwnych stworów i niedobitków, którzy skrywają różne historie i przekonania.

Główna bohaterka, Choko, rozpoczyna podróż po byłych terytoriach Stanów Zjednoczonych poszukując odpowiedzi na pytanie, które nasuwa się wszystkim. Co się stało, o co tutaj chodzi?

Twitch.Czego ludzie oglądają najwięcej na Twitchu? Gry zepchnięte z tronu

Klimatyczna siekanka

Główna bohaterka po zmartwychwstaniu otrzymała tajemniczą moc, którą wykorzystuje, a jakże, do walki z monstrami i zombie. W jej arsenale znajdziemy broń krótkiego, jak i dalekiego dystansu.

Gra nie będzie opierać się jednak wyłącznie na walce. Jej celem jest również opowiedzenie historii napotkanych bohaterów, jak i wydarzenia, które zupełnie odmieniło północną Amerykę.

Najlepszym punktem tytułu są jego niewygórowane wymagania systemowe. W tabelce zalecanych znajdziemy procesor Intel Core i7-4770K, 16GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660Ti. Trzeba przyznać, że jak na tytuł, którego premiera nie jest jeszcze znana, nie są one zastraszające.

Puchar Starcraft 2 IEM 2016Polak zagra w prestiżowym turnieju. Jakie ma szanse na zwycięstwo?