Nowy sezon w FIFA Mobile. Wiele zmian jeszcze w styczniu

Mobilna odsłona FIFY przejdzie szereg zmian wraz z wprowadzeniem nowego sezonu. Zmiany trafią do gry jeszcze w styczniu.

Ulubioną grę piłkarską można mieć zawsze w kieszeni. Jak donosi EA Sports, wewnątrz FIFA Mobile wkrótce rozpocznie się nowy sezon. Wraz z nim do gry zostanie zaimplementowany szereg zmian, które wpłyną na immersję rozgrywki oraz jej oprawę graficzną.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Dostosuj grafikę pod własne preferencje

Gracze dysponujący odpowiednio wydajnymi urządzeniami od przyszłej aktualizacji będą mogli cieszyć się osiągami do 60 klatek na sekundę. To nie koniec nowości w sferze graficznej, albowiem aktualizacja będzie zawierać ulepszone renderowanie postaci piłkarzy.

Użytkownicy FIFA Mobile mogą dostosować grafikę według własnych upodobań, korzystając z wielu dostępnych ustawień. W ustawieniach gry znajdziemy możliwość zmiany: ogólnej szczegółowości grafiki, rozdzielczości, efektów kibicu czy postprocessingu.

Jankos, G2 Esports, LECKoronawirus znowu psuje plany. Esportowcy zagrają z domów

Poczuj się jak na stadionie

Innymi nowościami w FIFA Mobile będą ustawienia, które pozwolą na zwiększenie immersji gracza. Nowe ustawienia kamer przy autach bramkowych, rzutach wolnych, rożnych oraz karnych wciągną nas na wirtualne boisko za sprawą widoku oryginalnego, szerokokątnego, zbliżeniowego lub pośredniego.

Aktualizacja wprowadzi do gry szereg nowych stadionów, na których będziemy mogli zagrać o dowolnej porze dnia i nocy. Na liście nowości znalazły się:

  • Estadio de las Artes,
  • Easpoint Arena,
  • Stadion Olympik,
  • Estadio Presidente G. Lopes,
  • Sanderson Park,
  • Estadio El Medio,
  • Stadion treningowy (dedykowany grom treningowym).

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Nowe mechaniki

Kieszonkowa wersja FIFY wzbogaci się o mechaniki, które możemy znać z desktopowych i konsolowych odsłon serii. Gracze uzyskają możliwości wprowadzania zmian w wyjściowej jedenastce bez przerywania meczu. Czynność zostanie maksymalnie uproszczona poprzez stworzenie zakładki sugerowanych zmienników.

Autentyczności rozgrywki doda obecność wytrzymałości poszczególnych piłkarzy. Ta będzie wyczerpywać się na przestrzeni meczu, zależnie od wykonywanych akcji. Niski poziom wytrzymałości może skutkować wolniejszym biegiem czy zmniejszeniem celności strzałów i podań.

Team Liquid BR, żeńska drużyna VALORANTKolejny zespół zakontraktował kobiecy skład. Przełom w esporcie?

Więcej o: