Polska gra, w której wcielisz się w Jezusa. Zobacz jak wygląda [WIDEO]

"I am Jesus Christ" to tytuł najważniejszej produkcji studia SimulaM. Polski deweloper gier pochwalił się nagraniem przedstawiającym ostatnie dwa lata pracy nad symulatorem, w którym gracz wcieli się w Jezusa Chrystusa. Będzie mógł czynić cuda, przechadzając się ulicami Jerozolimy.

Kontrowersja to mało powiedziane przy tej grze. „I am Jesus Christ" to produkcja, w której rgacz będzie mógł dokonywać cudów, a na nagraniach promujących produkt można zobaczyć nawet sceny z ukrzyżowania i zmartwychwstania. Za grę odpowiada polskie studio SimulaM.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Dwa lata pracy nad najważniejszym tytułem

„I am Jesus Christ" ma zadebiutować już w 2022 roku. Twórcy pracują nad produktem od ponad dwóch lat, a na kanale YouTube przedstawili w skrócie proces tworzenia gry. Projekt oparty jest na silniku Unreal Engine 5. Efekty pracy polskiego studia można zobaczyć na poniższym nagraniu:

 Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

 

Symulator, w którym gracz wciela się w postać Jezusa Chrystusa to najważniejszy projekt SimulaM. Mówił o tym prezes spółki – Maksym Vysochanskiy – w 2021 roku na specjalnej sesji pytań i odpowiedzi. Nic dziwnego, bowiem gra wzbudza bardzo dużo kontrowersji, a wielu graczy czeka na nią od miesięcy. W obecnie trwającej becie aktualnie uczestnicy ponad 2,5 tysiąca graczy.

Xbox Game PassNowe darmowe gry na Xbox Game Pass. W styczniu jeden hit

Symulator Jezusa Chrystusa

Czym dokładnie jest „I am Jesus Christ"? SimulaM specjalizuje się w grach typu symulator i tak mniej więcej będzie również prezentowała się wcześniej wspomniana produkcja. Twórcy bardzo skrupulatnie podeszli do tematu, o czym możemy się przekonać, oglądając trailer gry.

Widzimy na nim fragmenty historii opowiadanej w grze. Tak oto gracz będzie przemierzał historię Jezusa znaną z Biblii. Jego zadaniem będzie niesienie pomocy, czynienie cudów, ale również walka z Szatanem. Gracz będzie miał możliwość czynienia ponad 30 cudów, takich jak chodzenie po wodzie, przywrócenie wzroku niewidomym, a nawet zmartwychwstanie. Gra niewątpliwie będzie hitem sprzedażowym. Jej zapowiedź na YouTube obejrzano prawie 6,5 miliona razy.

 

Chiny walczą z gamingiem. Rząd nie dopuszcza nowych gierChiny walczą z gamingiem. Rząd nie dopuszcza nowych gier

Więcej o: