Zabawny błąd w FIFA 22. Piłkarze Tottenhamu zapomnieli, jak to jest wygrywać puchary

Najnowsza wersja FIFY, podobnie jak poprzednie edycje, nie jest wolna od błędów. Jeden z graczy wykrył zabawny bug, w którym piłkarze Tottenhamu po wygraniu pucharu nie za bardzo wiedzą, jak mają się zachowywać.

Puchar Wspólnoty w górę i… zero radości ze strony zawodników Tottenhamu. To jeden z najzabawniejszych błędów, jakie ostatnio zostały wyłapane w FIFIE.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Powszechne błędy

FIFA 22 jest pełna bugów. Jedne irytują mniej, drugie bardziej, bo potrafią utrudnić jednocześnie rozgrywkę. Internauci odkryli jednak jeden błąd, który może tylko rozbawić. Na dodatek padło na drużynę, która idealnie wpasowała się w tę komiczną sytuację.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Mowa o Tottenhamie. Jeden z graczy wygrał bowiem Tarczę Wspólnoty, czyli puchar, o który co roku walczą ze sobą mistrz Anglii i zdobywca FA Cup. Jest to w praktyce superpuchar, ale na w przepisach traktowany jako mecz sparingowy. Niemniej jednak trofeum to trofeum.

Inaczej podeszli do tego gracze Tottenhamu, którzy widnieją na poniższym nagraniu. Lucas Moura podniósł Tarczę w geście zwycięstwa, jednak jego koledzy za plecami mieli już zdecydowanie mniej entuzjazmu w sobie. Złośliwi powiedzą, że Koguty zapomniały, jak to jest się cieszyć z wygranego pucharu. Tottenham bowiem ostatni raz po trofeum sięgnął w 2008 roku – był to Puchar Ligi.

Powyższe nagranie to oczywisty błąd FIFY, brak reakcji ze strony zawodników wygląda jak swego rodzaju zawieszenie systemu. Niemniej jednak finalnie takie błędy mogą tylko wywołać uśmiech na twarzy.

Więcej o: