Lewandowski wypuścił nowy produkt. Cena? Cztery razy wyższa od standardowej

Robert Lewandowski nie próżnuje i nawiązuje kolejną współpracę. Reprezentant Polski wypuścił właśnie swoją linię limitowanych padów do konsoli gier, oznaczonych jego znakiem firmowym - "RL9". Kontrolery kosztują nawet prawie 1500 złotych.

Firma Aimcontrollers i Robert Lewandowski nawiązały współpracę. Owocem tego porozumienia jest specjalna edycja padów do PS5 i Xbox oznaczona marką Lewego – „RL9".

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

RL9 rozszerza działalność

Robert Lewandowski sukcesywnie buduje swoją markę i tworzy coraz to ciekawsze kolaboracje. Najnowsza powstała z Aimcontrollers. To firma, która produkuje pady do konsol takich jak PlayStation 4 i 5, Xbox, a także do komputerów. Pady różnią się tym od standardowych, że zawierają lepsze elementy, a także ciekawszy wygląd.

Piłkarze Manchesteru United w grze eFootball 2022.Poznaliśmy najlepsze i najgorsze gry 2021. Jednoznaczny zwycięzca, eFootball na dnie

Współpraca z Lewandowskim to nie pierwsze tego typu połącznie. Aimcontrollers w przeszłości przeprowadziło kolaborację z FC Porto. Teraz jednak limitowana edycja po raz pierwszy dotyczy pojedynczego zawodnika.

Pady mają kilka wariantów – podstawowy i zaawansowany. Ponadto posiadają kilka dodatków, takich jak dodatkowe klawisze pod kontrolerem. Oczywiście mają również niebanalną stylistykę i oznaczenie „RL9". Dodatkowo kupując pada, otrzymujemy dożywotnią gwarancję.

Pad 'RL9' do PlayStation 5.Pad 'RL9' do PlayStation 5. fot. Aimcontrollers

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jakość wykonania swoje kosztuje. W przypadku najdroższego modelu – pada do PlayStation 5 w wersji „PRO" trzeba liczyć się z kosztem 319 euro. Zwykła wersja kosztuje 249 euro. Na Xboxa są nieco tańsze – podstawowa to koszt 219 euro, profesjonalna to 279 euro.

Produkty Aimcontrollers kosztują bardzo dużo, są to znacznie większe ceny, niż za standardowego pada, którego kupimy w sklepie z elektroniką. W przypadku kontrolera do PS5 wydanego przez Sony mówimy tutaj o kwocie około 320 złotych. W takim wypadku limitowana edycja Roberta Lewandowskiego potrafi kosztować nawet niecałe 1500 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że wersja sygnowana „RL9" nie jest sztucznie zawyżona i kosztuje tyle, co inne produkty Aimcontrollers.

Clownfield 2042 to parodia Battlefielda 2042.Powstała parodia Battlefielda 2042. Lepsza od oryginału? [WIDEO]

Więcej o: