Polskie gry docenione. Cyberpunk 2077 w elitarnym gronie

Valve ujawniło zwycięzców nagród w ramach Steam Awards 2021. Pośród nagrodzonych możemy odnaleźć dwie produkcje z nad Wisły.

Zakończono coroczny plebiscyt Steam Awards. W edycji poświęconej produkcjom wydanym w ostatnim czasie nagrodzono dziesięć gier w dziesięciu różnych kategoriach. W dwóch z nich możemy odnaleźć tytuły wydane przez studia z Polski.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Załóż gogle i poczuj się jak Makłowicz

Wszyscy, którym kuchnia dostarcza za mało wrażeń, powinni być wdzięczni grze od GameBoom VR. Ulokowane we Wrocławiu studio wyprodukowało w minionym roku grę Cooking Simulator VR, czyli symulator gotowania wykorzystujący technologię wirtualnej rzeczywistości. Aby w pełni cieszyć się grą wymagany jest specjalistyczny sprzęt, w tym wypadku gogle pozwalające na pełne zagłębienie się w świat gry.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Cooking Simulator VR kosztuje niespełna 90 złotych. Użytkownicy Steama zostawili na jej temat niemal 600 recenzji, a 89% z nich są oceną pozytywną.

Porównanie UFL z FIFĄ 22 i PES 2021.Nowa gra piłkarska. Jak wygląda na tle FIFA 22 i PESa? [WIDEO]

Chcesz poznać fascynującą historię? Odpal Cyberpunka 2077!

Cyberpunka 2077 się kocha albo nienawidzi, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie czytając opinie w Internecie. Na docenienie fabuły w grze CD Project RED zdecydowano się w ramach Steam Awards 2021. Po burzliwym launchu jeszcze w 2020 roku, tytuł zdaje się odzyskiwać zaufanie graczy o czym świadczą pozytywne recenzje z ostatnich miesięcy.

Cyberpunk, jako gra "potrójnego A" kosztuje swoje. Domyślna cena na Steamie wynosi 199 złotych, jednak produkcja często znajduje się na promocjach. W momencie publikacji artykułu można wyrwać ją poniżej 100 złotych.

Clownfield 2042 to parodia Battlefielda 2042.Powstała parodia Battlefielda 2042. Lepsza od oryginału? [WIDEO]

Więcej o: