Nowa gra piłkarska. Jak wygląda na tle FIFA 22 i PESa? [WIDEO]

United Football League to nowa siła na rynku piłkarskich gier sportowych. Produkt jeszcze nie jest dostępny do kupienia, ale gracze mogą zobaczyć pierwsze nagrania. Jak wyglądają na tle FIFY 22 i PES 2021?

EA Sports nie może spać spokojnie. Na horyzoncie pojawiła się nowa gra piłkarska – UFL – która ma zagrozić FIFIE, obecnie posiadającej rolę hegemona na rynku. Jeden z użytkowników YouTube’a przygotował wideo porównawcze.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Trzy nagrania

Na razie producenci UFL karmią graczy „okruchami". Na YouTube bowiem udostępniono zaledwie kilka nagrań z gry, na których widać graficzne przedstawienie ambasadorów UFL – Romelu Lukaku, Ołeksandra Zinczenki i Roberto Firmino.

Użytkownik Cycu1 na YouTube przygotował wideo porównawcze. Na nagraniu porównano grafiki trzech różnych gier – UFL, FIFA 22 i PES 2021. Jak wyglądają efekty? Nowy gracz na rynku – UFL – z pewnością nie ma się czego wstydzić. Ocenę pozostawimy czytelnikom:

 

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

UFL – kiedy premiera?

Na razie nie wiemy zbyt dużo o nowej grze produkowanej przez Strikerz Inc. UFL ma być stworzone na silniku Unreal Engine. Gra ma być również dostępna za darmo – podobnie jak najnowszy tytuł Konami, czyli eFootball 2022.

Więcej materiałów z UFL zobaczymy 27 stycznia 2022 – na ten dzień producenci zapowiedzieli premierę obszernego gameplay’u, który pokaże więcej nagrań z wewnątrz gry.

Więcej o:
Copyright © Agora SA