Legendarna seria gier dostępna za darmo. Idealna na Sylwestra

"Będę grał w grę. Tom Raider!" hit internetu sprzed kilku lat może być nadal aktualny. Od 30 grudnia na Epic Games można dostać za darmo Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy. Spieszcie się z pobieraniem!

Epic Games Store w grudniu serwowało swoim klientom darmowe gry. Miesiąc kończy się promocją na trylogię Tomb Raider, którą można pobrać za darmo.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Sylwester z Tomb Raider

„Gdzie będzie Pan spędzał Sylwestra w tym roku?" zapytała dziennikarka. „Będę grał w grę". A jaką? „Tomb Raider!" – to fragment jednego z najpopularniejszych filmików polskiego YouTube’a, gdy ten jeszcze raczkował. Wygląda na to, że ludzie od promocji w Epic Games Store obejrzeli to nagranie i zrobili graczom niespodziankę.

Wirtualna platforma zaoferowała Tomb Raider: Definitive Surviror Trilogy jako darmowy prezent pod koniec roku. W skład pakietu wchodzą Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. To kompletny zestaw ostatniej trylogii o przygodach Lary Croft, do którego wchodzą również DLC.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Gra od 17:00 30 grudnia jest dostępna za darmo. Wystarczy wejść na Epic Games Store, założyć konto lub zalogować się i odebrać pakiet. Trzeba przyznać, że EGS na koniec grudniowej promocji przygotowało prawdziwy hit. Historię Lary Croft zna niemalże każdy gracz, który teraz może ją odświeżyć lub lepiej się zapoznać. Z dotychczasowych darmowych gier wypuszczanych na platformę, zestaw Tomb Raider wygląda najlepiej.

Romelu Lukaku został ambasadorem UFL.Kolejne nagranie od nowego konkurenta FIFA. Gwiazda Chelsea twarzą marki [WIDEO]

Więcej o: