Co nowego w grudniu w Xbox Game Passie? Między innymi hit wśród streamerów

Microsoft zdecydował się umilić świąteczny czas graczom. Firma wzbogaciła ofertę Xbox Game Pass na grudzień.

Xbox Game Pass powoli staje się jedną z najciekawszych platform dla graczy. Ci w ramach miesięcznego abonamentu mają do wyboru naprawdę spory arsenał przeróżnych, interesujących tytułów. Ten jednak powiększy się jeszcze bardziej na dniach. Jak ogłosił bowiem Microsoft, na platformę trafią wkrótce kolejne tytuły. 

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Among Us na konsole w końcu w Xbox Game Passie

W środę na Xbox Game Passa ma zostać dodany Among Us. To popularna produkcja wieloosobowa, w której na początku każdej rundy niektórzy gracze otrzymują specjalne role. Mają za zadaniu uśmiercić resztę w taki sposób, aby pozostało to niezauważalne. Inni za to mają wykonywać na mapie specjalne zadania i przetrwać do czasu ich skompletowania. Among Us to jeden z największych hitów zeszłego roku wśród streamerów, a w środę jego wersja ma trafić na konsole.

Na tym jednak nie koniec. Już w czwartek gracze otrzymają możliwość skorzystania z paru innych, niszowych tytułów. Będą mogli oni grać w Broken Age, Lake, czy Race with Ryan. Microsoft pokusił się jednak o dodanie nie tylko mało znanych produkcji.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

W ofercie znajdzie się także Mortal Kombat

Na platformę trafi także Mortal Kombat 11. Każdy fan gier komputerowych powinien kojarzyć popularną serię bijatyk. W jedenastej odsłonie Mortal Kombat wybieramy jedną z 37 postaci i staramy się pokonać naszego rywala, którym może być komputer, gracz obok czy ktoś dobrany do nas drogą rozgrywki wieloosobowej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.